"Карпатський рейнджер": на Закарпатті зніматимуть серіал

"Карпатський рейнджер": на Закарпатті зніматимуть серіал
Телеканал 2+2 спільно з Міністерство культури України знімає україномовний гостросюжетний серіал «Рейнджер».

 

У серіалі ідеться про сміливого, принципового, але занадто правильного сержанта канадської кінної поліції Пола Гордійчака, який за іронією долі стає дільничним в невеликому прикордонному містечку України.

Серіал «Рейнджер» - 24-серійний детектив про канадця українського походження Пола Гордійчака, який приїжджає в Україну в якості інструктора програми «Український шериф». Несподівана загибель колеги змушує Пола не просто залишитися на історичній Батьківщині після закінчення контракту, а стати дільничним карпатського містечка Нагура. Педантичний, чесний канадець, який звик дотримуватися правил і законів, стикається з реаліями українського прикордоння життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються безкарними. Але впоратися з криміналітетом виявиться не так просто - за Полом полює професійний кілер, а новий напарник Степан Фомін не рад призначеного шерифу.

Зйомки серіалу «Рейнджер» проходять на кількох основних локаціях в Києві, Київській та Івано-Франківських областях, а також в Карпатах, зокрема на Закарпатті у місті Рахів, пише Голос Карпат.

«Ми раді новим можливостям у реалізації серіального контенту, який став доступним завдяки підтримці держави. Це дійсно нове слово в нашому виробництві, не тільки, тому що серіал знімається повністю українською мовою, а й завдяки ідейному наповненню, яке ми вкладаємо в нього. Через близький і зрозумілий глядачеві жанр пригодницького детективу ми намагаємося показати наше бачення змін в країні. Створюємо нових героїв, які допоможуть нашому суспільству змінюватися і будувати майбутнє України, - зазначає Максим Кривицький, генеральний продюсер каналу 2 + 2.- Канал 2 + 2 дуже серйозно поставився до підготовки цього проекту. Ми залучили кращих фахівців з різних сфер виробництва, консультантів, а також раді, що підібрано потужний акторський склад. Можу сказати, що для нас працювати з такими професіоналами - це безумовно розвиток і цінний досвід! Окремо хочу подякувати міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, держсекретарю МВС Олексію Тахтаю і главі Департаменту комунікацій МВС Артема Шевченка за сприяння і надійну підтримку проекту! ».

Головні ролі зіграють: Артемій Єгоров, Дмитро Сова, Дарина Єгоркіна, Дарина Плахтій, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко, Анатолій Зіновенко та інші. Зйомки серіалу «Рейнджер» проходять за підтримки Міністерства внутрішніх справ та Міністерства культури України.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

02 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  1. Алексей 2020-01-07 / 18:33:22

    Жду с не терпением "терминатор западенський".
    Типа, село, заброшенные коровники страна в говне и хрен в консервной банке. Уже интересно.