Футбол на Закарпатті: у першій лізі лідери беруть своє

У неділю, 18 серпня відбулися поєдинки чемпіонату області в першій лізі у східній та західній зонах.

У західній зоні у матчі команд з першої трійки відбулося дербі двох колективів з Мукачівщини: «Колос» (Іванівці) приймав удома сусідів з ФК «Бобовище». Хоч першими уже на 4-й хвилині гри свою нагоду реалізували гості, проте, вже через хвилину кращий голеодор «Колоса» Іван Качур відновив статус-кво. А в другій половині він ще тричі вражав володіння бобовищанців і став автором покеру. Ще один м’яч на рахунку капітана господарів Андрія Герца, тож – 5:1 впевнена перемога лідера західної зони іванівського «Колоса», який збільшує свій гандикап від найближчого переслідувача ракошинського «Колоса» на 4 очки (юнаки – 1:1)

А от ракошинський «Колос» доволі сенсаційно поступився в рідних стінах «Невицькому замку». Кращий голеодорракошинцівЮрій Сінкін виводить свою команду уперед на 67-й хвилині гри. Однак, на 69 та 71-й хвилинах гості швидко проводять два м’ячі й виривають важливу перемогу в протистоянні з фаворитом – 1:2 (юнаки – 1:2).

Ще один цікавий матч з непередбачуваним результатом відбувся в Кінчеші, де місцевий «Сокіл» неочікувано поступився ФК «Нижній Коропець». Фатальними для господарів стали помилки в захисті, якими сповна скористалися гості. Двічі господарі вирівнювали рахунок, а свій переможний м’яч нижньокоропецька команда провела вже у компенсований арбітром час – 2:3 (юнаки – 2:0).

У Новому Давидкові зійшлися приблизно рівні за силами суперники – місцевий ФК «Ф.Медвідя» приймав ФК «Сільце». Господарі швидко відкрили рахунок, однак зусиллями досвідченого екс-гравця кількох професійних клубів Олексія Полянського гості зрівнюють рахунок у матчі – 1:1 (юнаки – 2:2).

«Боржавське дербі» таким можна назвати матч у Довгому між місцевою «Боржавою» та колективаз Виноградівщини ФК «Боржавське». Господарі не дали жодних шансів аутсайдеру ліги й впевнено здобули вікторію – 7:2 (юнаки – 3:1).

ФК «Заріччя» – вихідний.

Турнірне становище команд після 13-го туру: «Колос» (Іванівці) – 32 очки; «Колос» (Ракошино) – 28 очок; «Бобовище» – 23; «Сокіл» – 20; «Н.Коропець» – 17; «Боржава», «Невицький замок» – 14; «Заріччя», «Сільце» – 13; «Ф.Медвідя» – 11; «Боржавське» – 0.

У східній зоні в 13-му турі одразу два матчі були в центрі уваги, в яких між собою грали лідери.

У Великому Бичкові місцева «Ялинка» вдома приймала ФК «Хуст». Вийшов доволі рівний матч – у першій половині суперники обмінялися виходами гравців віч-на-віч з голкіперами, в яких останні вийшли переможцями. А в другій половині через травму поле залишив один з кращих гравців «Ялинки» Микола Рус, тож гості цим скористалися сповна – спочатку на 54-й хвилині Юрій Горба точно реалізував передачу партнера. А вже наприкінці зустрічі Глібчук Василь ставить переможну крапку для «Хуста» у цьому протистоянні – 0:2 (юнаки – 0:3).

В Тячеві місцева однойменна команда приймала також претендента на комплект нагород ясінянську «Говерлу». Господарі доволі впевнено здобувають перемогу – 0:3. (юнаки – 1:2).

Крупну звитягу вдома святкує «Діброва» (Нижня Апша) над «Терновом» – 8:2 (юнаки – 2:2).

А «Вонігово»в рідних стінах не змогло втримати навіть нічию в поєдинку з ФК «Іза». Господарі, хоч і зуміли відкрити рахунок першими з пенальті на 29-й хвилині. Та ізянці на 70-й та 90-й хвилинах матчу здобувають камбек – 1:2 (юнаки – 1:4).

«Вишково» без особливих надзусиль змусило капітулювати гостей з рокосівського «Гірника» – 7:0 (юнаки – 1:4).

ФК «Копаня» – вихідний

Турнірне становище команд: «Хуст» – 29; «Тячів» – 27; «Говерла», «Вишково» – 22; «Ялинка» – 19; «Копаня» – 18; «Іза», «Вонігово» – 13; «Діброва» – 12; «Гірник» – 7; «Терново» – 6.

Наступний тур чемпіонату в вищій та першій лігах відбудеться 24 – 25 серпня.