Будівництво аеропорту, сміттєпереробного заводу, доріг: у яких проектах могли би взяти участь китайці?

Привітавши високих гостей, в.о. голови І. Дуран відзначив, що зустріч дуже важлива і висловив сподівання, що вона дасть поштовх до поглиблення, розвитку нашої співпраці. «Ми хочемо почувати від вас те, що вас цікавить, ми ж зі свого боку готові до співпраці», - додав в.о. голови.
Посол Ду Вей зі свого боку висловив вдячність за теплий прийому і додав, що за три роки перебування на високій дипломатичній посаді нарешті втілилася в життя його мрія – відвідати Закарпаття. «Мрія, яку я довго виношував у серці, нарешті збулася – за три роки моєї служби в Україні всі губернатори мене запрошували, але через дуже щільний графік це не вдавалося зробити. Нарешті приїхав».
Зі слів Посла, шлях до нашої області нелегкий: «Від Києва до Ужгорода на авто треба їхати 10 годин – це як із Києва до Пекіна на літакові». Китайський дипломат відзначив, що, незважаючи на віддаленість від столиці, знає про регіон багато, і в першу чергу завдяки місцевим курортам. «Оскільки це мій перший візит, я прошу керівництво області познайомити мене більше з особливостями регіону в сенсі ділового співробітництва», – додав Ду Вей.
І. Дуран, розповідаючи про Закарпаття, відзначив, що справді регіон найвіддаленіший від столиці, але при цьому має низку особливостей, зокрема, мова про сусідство з чотирма кранами Євросоюзу, лісистість краю, величезний економічний потенціал.
«Думаю, ви могли би бути зацікавленими, наприклад, в будівництві аеропорту, адже Закарпаття і Україна загалом можуть бути важливими площадками для доставки товарів з Китаю. Перспективи в цьому сенсі великі. Може бути цікавим для вас і будівництво потужного автобану – «Ліссабон-Будапешт-Київ», який проходить через Закарпаття, і він би теж міг бути цікавим для вас. Є готовий проект, але його втілення є вкрай складним питанням в умовах військового конфлікту на Сході держави та тяжкої економічної ситуації в Україні», – уточнив І. Дуран.
Він також відзначив, що обидві сторони може зацікавити співпраця в галузі освіти (обмін студентами), спорту тощо. «Крім того, одне з основних питань, яке актуальне для всієї держави, переробка сміття і будівництво сміттєпереробного заводу. Ми готові розглянути проекти, якщо вони є готові, від китайської сторони», – повідомив виконуючий обов’язки голови.
Наразі зустріч триває.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- 447 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 6,4 тисячі шукачів роботи
- Майже 28 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття з початку року
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
- 5 громад Закарпаття отримають кошти для створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах
- Близько 1000 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Закарпаття вперше відвідав голова офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста у Львові
- Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»: як разом подолати трудові конфлікти — запрошують роботодавців
- Бізнес Закарпаття може скористатися грантовими можливостями програми «Горизонт Європа»
- Закарпатський обласний центр зайнятості має зараз 822 вакансії
- На Закарпатті за сприяння французьких партнерів втілюватимуть проєкт «Стійкість»
- За клопотаннями прокуратури на Великоберезнянщині звернуто до бюджету понад 820 тис грн застави
- На Закарпатті з початку року учасниками програми «Власний дім» стали 70 сімей, з них 15 – родини військових, ветеранів та учасників бойових дій
- Діти з тимчасово окупованої території Луганщини оздоровлюються на Закарпатті
Невже такі прості речі, як летовище та сміттєпереробний завод українці не здатні самі зробити?? Китайці самі просять допомоги з переробкою сміття, зокрема північне сміттєзвалище в Пекіні - найбільше в світі: 25 млн. тонн і щоденних 1000 куб. м фільтраційних вод цього сміттєзвалища з яких вони можуть чистити лише 100 куб. м, а 800 куб. м йдуть в навколишні землі.
Смішно це все читати. Де українські фахівці???