В Ужгороді нацгвардійці затримали імовірних шахраїв

Окрім того, потерпіла надала і відео з камер спостереження. Жінок, 1967 та 1977 р.н. було затримано та доставлено у відділок поліції. Триває слідство.
14 вересня гвардійці спільно з працівниками поліції затримали чоловіка, який мав при собі ймовірні наркотичні речовини. Близько 22:30 правоохоронці помітили чоловіка, який помітно занервував при їх появі. Під час перевірки документів та поверхневого огляду в останнього було виявлено паперовий згорток вміст якого заповнювала суха подрібнена речовина рослинного походження, що зовні нагадувала марихуану. На місце події була викликана слідча оперативна група. Загальна вага речовини склала 5 грамів. Триває слідство.
15 вересня близько 20:30 у районі автовокзалу до нацгвардійців звернулась жінка, яка повідомила про те, що невідомий чоловік вирвав у неї з рук жіночу сумку. В ній знаходились особисті речі потерпілої, кошти, мобільний телефон «Нокіа» та два паспорти, її та чоловіка. Жінка описала зловмисника та гвардійці почали розшукові заходи. Через певний час було виявлено чоловіка, що підходив за описом. При ньому був викрадений телефон «Нокіа» на якому знаходились фотографії потерпілої. Триває слідство.
Військова частина 3002 ЗТУ НГУ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпатець Олексій Чорпіта звільнений з російського полону
- Закарпаття готується до Тижня імунізації
- Експерти Закарпаття вивчали практичний досвід роботи вчителів зі всієї України
- Екологічна прокуратура розпочала кримінальне провадження через незаконну рубку в Карпатських пралісах
- Підробляв євро: за матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть фальшивомонетника
- Рух транспорту у центрі Ужгорода сьогодні ввечері та завтра до обіду обмежать під час Великодніх богослужінь та освячення пасок
- Підтримка для фронту: із Закарпаття вирушив гуманітарний вантаж на понад 16 мільйонів гривень
- В Ужгороді презентували книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
- На Ужгородщині поліцейські разом з місцевими жителями шукали 8-річного хлопчика, який заблукав у лісі – дитину повернули додому
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 45-річним захичником Сергієм Готрою
- Поліція Виноградова оперативно розкрила умисне вбивство у селищі Королево: підозрювану затримано
- Закарпатські митники зупинили партію контрафактної продукції з Угорщини
- В Ужгороді у суботу та неділю перекриють центр міста - у зв'язку із проведенням "Сакура-фесту"
- СБУ оголосила заочну підозру клірику рпц, який фінансує збройні формування рф і діє в інтересах спецслужб країни-агресора
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинуло двоє людей: поліція проводить розслідування
- В Ужгороді триває Великодній ярмарок
- На Закарпатті ДБР затримало військового посадовця за вимагання грошей у підлеглих
- Бюро економічної безпеки на Закарпатті вилучило 8500 пачок фальсифікованих сигарет
- Полеглий Герой з Ужгорода посмертно відзначений високою державною нагородою
- У центрі Ужгорода встановили великодні писанки
До цієї новини немає коментарів