Яким був 19-й тур чемпіонату Закарпаття з футболу

У матчі 19-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу в вищій лізі між концівським «Витязем» та ФК «Середнє» вийшло справжнє дербі Ужгородського району: непоступливе, із жорсткою боротьбою за м’яч і зіткненнями. Єдиний гол у зустрічі забив перед самісінькою перервою В’ячеслав Ковтан. Правда, із героя він перетворився на «антигероя», аджезаробив вилучення, і «Витязь» догравав у меншості. Однак скористатися чисельною перевагою середнянці так і не змогли (юнаки – 3:2).

МФА «Мункач» вдруге за короткий проміжок часу перемагає іршавську «Бужору». Цього разу на виїзді підопічні Віктора Ряшка доволі впевнено долають іршавчан з рахунком – 3:0 (юнаки – 1:4).

У поєдинку між лідером ФК «Севлюш» (Виноградів) та  ФК «Вільхівці» вийшла цікава й непоступлива гра за дощової погоди. У першому таймі в господарів були моменти. В одному з них Юрій Віщак влучив у бокову стійку. Гості загалом удало закривалися в захисті, а вперед ішли, використовуючи активність Мирослава Мудри й Олександра Грицкевича. Та до перерви все ж 0:0.

Детонатором головних подій у матчі став 11-метровий у другій «сорокап’ятихвилинці». Після того, як у своїй штрафній площі сфолив Роман Николишин. Гравець «Вільхівців» Володимир Товт реалізував пенальті. Утім, дуже швидко після «обрізки» суперника господарі провели результативну атаку, яку завершив Юрій Чонка. А ближче до кінця зустрічі після удару в дальній кут і рикошету в ближній переможний гол забив Михайло Реплюк. Тож – 2:1 перемагає «Севлюш» (15:0).

«Поляна» вдома не дала жодних шансів гравцям із рахівських «Карпат» реалізувавши чотири свої нагоди полянці впевнено перемагають рахівчан – 4:0 (юнаки – 2:5).

Турнірне становище команд (вища ліга): «Севлюш» – 42 очки; «Поляна» – 34; МФА – 28; «Вільхівці» – 24; «Витязь», «Карпати» – 21; «Середнє» – 14; «Бужора» – 7.

Турнірне становище юнацьких команд (вища ліга): «Севлюш» – 47 очок; МФА – 44; «Витязь»– 27; «Середнє» – 25; «Бужора» – 21; «Карпати» – 19;. «Поляна» – 12; «Вільхівці» – 1.

У першій лізі західної зони іванівський «Колос» ще більше відривається від найближчого переслідувача, завдяки перемозі на виїзді від кінчешського «Сокола» – 2:1 (юнаки – 1:1), а от ракошинський «Колос», котрий йде другим не зміг на виїзді осилити ФК «Заріччя», пропустивши гол під завісу поєдинку – 2:2 (юнаки –:+).

Інші матчі туру завершилися з такими результатами: ФК «Бобовище» – ФК «Сільце» – 5:0 (1:4);

ФК «Н. Коропець» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 2:4 (0:2); ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Боржава» (Довге) – 1:1 (2:0);

ФК «Боржавське» – вихідний

Турнірне становище команд: «Колос» (Іванівці) – 48; «Колос» (Ракошино) – 41; «Бобовище» – 33; «Н.Коропець» – 29; «Сокіл», «Невицький замок» – 22; «Боржава» – 20; «Заріччя» – 19; «Ф.Медвідя» – 18; «Сільце» – 13; «Боржавське» – 3.

Турнірне становище юнацьких команд: «Ф.Медвідя» – 39; «Сільце», «Невицький замок»– 33; «Сокіл» – 30; «Н.Коропець» – 28; «Бобовище», «Колос» (Іванівці) – 26;«Боржава» – 18; «Боржавське» – 14;«Заріччя», «Колос» (Ракошино) –– 10.

У східній зоні першої ліги знову відбувається зміна лідера. У хустському дербі в Ізі між місцевою ФК «Іза» та ФК «Хуст» перемога дісталася господарям. Причому матч був схожим на трилер. Ізяни відкрили рахунок уже на першій хвилині. Холодний душ на лідераподіяв: гості до перерви забили двічі. Якби на 59 хв. Михайло Росоха реалізував пенальті, було б 3:1 на користь хустян. Натомість: не забиваєш ти – забивають тобі. За 3 хвилини господарізрівняли рахунок, а коли вже матч завершувався, на останній хвилині основного часу «Іза» вирвала перемогу – 3:2 (юнаки – 0:4).

А от «Тячів» сповна скористався осічкою хустян і впевнено здолав на виїздя «Вонігово» – 1:4 (юнаки – 1:3) й очолив турнірну таблицю.

Інші матчу туру завершилися так: ФК «Терново» – ФК «Гірник» (Рокосово) – 8:2 (3:3); ФК «Копаня» – ФК «Вишково» – 1:0 (5:0);  ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 2:1 (0:4).

ФСК «Говерла» (Ясіня) –вихідний.

Турнірне становище команд: «Тячів» – 38 очок; «Хуст» – 37; «Говерла» – 34; «Копаня» – 28; «Іза» – 25; «Вишково», «Ялинка», «Діброва» – 24; «Вонігово» – 23; «Терново» – 9; «Гірник» – 7.

Турнірне становище юнацьких команд:«Хуст» – 47; «Ялинка» – 37; «Гірник» – 31; «Тячів» – 29;  «Говерла» – 25; «Терново», «Копаня» – 22; «Вишково» – 19; «Іза» – 16; «Діброва» – 13; «Вонігово» – 12.