З початку року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 3,4 млрд грн податків

З початку року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 3,4 млрд грн податків
Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області та зазначають, що за січень-вересень цього року до місцевих бюджетів надійшло на понад 550,4 млн грн більше, порівняно з відповідним терміном минулого року.

 

Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Закарпаття залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом січня-вересня поточного року склали понад 2,3 млрд грн, що на 351,1 млн грн більше відповідного періоду 2018 року.

Наступним за рівнем надходжень став єдиний податок. «Спрощенці» сплатили до бюджету понад 463,2 млн грн, що більше за січень-вересень 2018-го на 68,1 млн грн.

За вказаний термін місцеві бюджети отримали 331,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землю. Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів. Цьогоріч надходження вже склали 131,6 млн грн.

Фахівці головного податкового органу області переконані, що тільки активність громад Закарпаття та бізнесу, створення легального ринку зайнятості, виплати «білої» заробітної плати, а також сплата прозоро і в повному об’ємі податків та зборів підприємницькою громадою, забезпечать додаткові бюджетні резерви для соціально-економічного розвитку нашого краю.

Відділ комунікацій

ГУ ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів