Тепер через телефон можна дізнатися, коли на зупинках в Ужгороді буде автобус

Тепер через телефон можна дізнатися, коли на зупинках в Ужгороді буде автобус
Тепер через телефон можна дізнатися, коли на будь-якій із зупинок міських маршрутів в Ужгороді буде автобус – наше місто приєдналося до загальноукраїнського мобільного додатку Rozklad.in.ua, його можна завантажити як через Play Market, так і App Store.

 

Про це в соцмережі Фейсбук пише міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Отож, встановіть додаток і зі списку міст оберіть Ужгород. Далі – оберіть маршрут, який вас цікавить, зупинку, натисніть на неї і отримаєте список годин та хвилин, коли впродовж дня з цієї зупинки відправляються автобуси. Це зручно ще й тому, що ви зможете планувати, коли потрібно виходити з роботи чи дому, щоб прийти на зупинку. У додатку є можливість обирати прямий чи зворотний напрямок, окремо – розклад на вихідні та робочі дні.

Крім того, у місті на автобусних зупинках сьогодні до кінця дня завершимо встановлення перших 30 інформаційних панелей з розкладами руху, на деяких зупинках вони вже є. Розклади містять не лише точний час відправлення, а й перелік усіх зупинок на маршруті, інформацію про наступні зупинки автобуса із зупинки, де ви знаходитесь, що особливо актуально для гостей міста.

Щоб постійно покращувати громадський транспорт в Ужгороді, розраховуємо і на зворотний зв’язок - чекатимемо інформацію від пасажирів, чи виконуються рейси згідно з розкладами руху, пропозиції щодо зміни інтервалів руху між рейсами, відправлень автобусів тощо (надсилайте у відділ транспорту, державних закупівель та зв'язку міської ради [email protected], тел. (0312) 61-62-85).

Нагадую, що відстежити рух і час прибуття кожного автобуса у нашому місті у режимі онлайн також можна через мобільний додаток DozoR City або на сайті https://city.dozor.tech/ua/uzhgorod/city/

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

21 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів