На Закарпатті поліція розшукує зниклого чоловіка Матвія Стегуру

61-річний Матвій Стегура, житель села Пузняківці Мукачівського району, пішов з дому і не повернувся. Правоохоронці розшукують зниклого.
Вчора, 14 листопада, на службу «102» надійшло повідомлення від мешканки села Пузняківці про зникнення її родича.
За словами жінки, останній раз вона бачила 61-річного Матвія Стегуру ще 12 листопада. Тоді він пішов з дому і до цього часу не повернувся.
Прикмети зниклого:
Зріст – 170 см, середньої тілобудови, волосся коричневе коротке, був одягнутий у синю куртку, зелені класичні штани, червону кепку.Правоохоронці розшукують зниклого і звертаються до всіх, кому відоме місцезнаходження чоловіка, повідомити про це на лінію «102».
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Дітям про безпеку: закарпатські поліцейські розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми
- Поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження з твариною у селі Фанчиково
- Вчинила підпал через неприязні стосунки з потерпілим: поліцейські Іршави затримали підозрювану у злочині
- Поліцейські Закарпаття розслідують смертельну ДТП неподалік села Павшино, внаслідок якої загинув пішохід
- На Закарпатті СБУ і Нацполіція блокували ще два незаконні «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Від початку місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 1130 водіїв
- Поліція Берегівщини розкрила подвійне вбивство пенсіонерів: затриманому загрожує довічне ув'язнення
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 17 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
- Поліція Ужгородщини розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої загинув водій легковика
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила умисне вбивство
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді поліція затримала студента за підпал автомобіля Tesla на замовлення
- Ветерани війни продовжують знайомитися з культурною спадщиною Закарпаття: поліцейські організували ще одну екскурсію
- На Рахівщині правоохоронці запобігли незаконному переправленню військовозобов’язаного через кордон
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- 8 років ув’язнення з конфіскацією майна: на Закарпатті засуджено диверсанта, який на замовлення рф вчиняв підпали об’єктів інфраструктури
До цієї новини немає коментарів