Жіноча шпаргалка: особливості догляду за руками в осінньо-зимовий період

Жіноча шпаргалка: особливості догляду за руками в осінньо-зимовий період
Зберігайте, щоб не загубити.

 

Підберіть крем для зимового догляду

Від засобів, якими активно користувалися в літній період, можна відмовлятися вже восени. У холод краще застосовувати «важку артилерію». Крем для рук повинен бути максимально жирним і поживним. Експерти рекомендують наносити такий продукт за півгодини до виходу з дому, завдяки чому ви забудете про те, що таке огрубіла шкіра рук.

Крім іншого існують спеціальні захисні засоби, які відмінно підійдуть людям, вимушеним у морозні дні довгий час перебувати на вулиці або працювати без рукавичок. Захисний крем для рук та обличчя створить спеціальну плівку, яка допоможе зберегти вологу всередині клітин і захистити від негативного впливу холоду.

Поміняйте мило, яким зазвичай миєте руки

У більшості видів мила присутні лужні компоненти, які сушать шкіру. З цієї причини потрібно вибирати засіб для чутливої шкіри, який буде містити в собі масла і поживні речовини. Слід уважно ставитися і до складу рідкого мила. Робіть ванночки для рук і відлущування шкіри

Кілька разів в тиждень потрібно обов'язково робити теплу ванночку

Нагрійте воду, додайте кілька крапель одного з лікувальних масел і опустіть руки в отриману рідину. Подібна процедура заспокоїть шкіру, залікує дрібні ранки і тріщини. Раз на тиждень рекомендується ще і скрабувати руки. Це допоможе звільнити шкіру від відмерлих клітин.

Джерело: Укрмедіа

 

 

19 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів