В Ужгородській міській раді відбулася зустріч з представниками Холмківської ОТГ
Співпрацю громади Ужгорода з Холмківською ОТГ обговорили сьогодні у міській раді. У зустрічі взяли участь міський голова Богдан Андріїв, голова Холмківської об’єднаної територіальної громади Тетяна Вачиля, в.о. старости Сторожницької сільради Василь Сіка, в.о. старости Тарнівецької сільради Вадим Шоля.
Богдан Андріїв на початку розмови зазначив, що поважає вибір мешканців сіл, які вирішили об’єднатися та створити Холмківську ОТГ, запевнив, що влада Ужгорода готова до співробітництва. Готовність до конструктивної співпраці підтвердила й Тетяна Вачиля. Учасники зустрічі обговорили, якою саме повинна бути така співпраця, зокрема у сфері медицини, освіти, транспортної інфраструктури тощо. Більш предметно до обговорення повернуться за кілька тижнів, адже питання фінансування цієї ОТГ наразі не вирішене, для цього Верховна Рада має підтримати зміни до держбюджету.
Пресслужба Ужгородської міської ради
До теми
- Із бюджету Ужгорода виділили ще 15 мільйонів 850 тисяч гривень на підтримку Сил безпеки та оборони України – Богдан Андріїв
- 10,7 млн грн на бізнес: на Закарпатті ще 31 підприємець отримав гранти на власну справу
- На Закарпатті близько 100 тисяч людей забезпечили минулого року продуктовими наборами міжнародні партнери
- 8 територіальних громад Закарпаття об'єдналися в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Мараморош»
- Про лікування та реабілітацію звільнених з полону
- 836 клієнти звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Порушення на понад 418 мільйонів гривень у закупівлях виявили у І кварталі аудитори Закарпаття
- Громади Закарпаття можуть отримати до 10 тисяч євро грантової підтримки від Словаччини
- 90% релокованого бізнесу може залишитися на Закарпатті після війни, — ОВА
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня
- Володимир Зеленський в Ужгороді прокоментував, коли розширять список країн для подвійного громадянства
- Закарпаття та Донеччина об’єднують зусилля заради людей та майбутнього
- Юлія Свириденко під час візиту на Закарпаття відвідала завод компанії «Біофарма Плазма
- Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом закарпатцям
- Богдан Андріїв взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- В обласному центрі Закарпаття відзначили Міжнародний день ромів
- У Хусті відкриють Логістичний центр професійної освіти
- В ОВА вручили нагрудний знак «Честь і доблесть Закарпаття» бійцю підрозділу «Стугна»
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 149,3 млн грн

До цієї новини немає коментарів