Цікаво знати: які натуральні продукти спалюють жир?

Цікаво знати: які натуральні продукти спалюють жир?
Експерти назвали кращі продукти, які можуть допомогти схуднути — при їх засвоєнні організм активніше витрачає жир для своєї енергії.

 

Кіноа

Ця крупа завантажена білком і волокном — головними компонентами, необхідними для успішного схуднення. Крім того, кіноа є багатим джерелом заліза, цинку, селену і вітаміну Е. Достаток цих речовин в організмі дуже важливий для активних метаболічних процесів.

Гострий перець

Один з кращих продуктів для спалювання жиру з доведеним ефектом. Капсаїцин в гострому перці знижує апетит і прискорює обмін речовин. Спробуйте зробити свої страви гострішими, щоб прискорити танення жирів.

Яблука

У них багато води і клітковини, яка розбухає в травному тракті. Вживання яблук швидко дарує відчуття насичення і робить його тривалим. Для додаткової дози клітковини з'їдайте яблука разом зі шкіркою.

Яйця

Вони ідеально підходять для спалювання жиру — яйця низькокалорійні, містять багато білка і деяких інших важливих поживних речовин, що підтримують виробництво енергії. Якщо хочете схуднути, з'їдайте щодня одне-два варених яйця.

Горіхи

Вони містять білок, клітковину і корисні жири — це найкращий природний комплекс для забезпечення ефекту жироспалювання, але вживати їх треба в міру, оскільки майже всі горіхи дуже калорійні.

Джерело: Ukr.Media

 

03 лютого 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів