Склади Закарпатської митниці поповнились одягом та взуттям від Dolce&Gabbana та Baldinini (ФОТО)

Склади Закарпатської митниці поповнились одягом та взуттям від Dolce&Gabbana та Baldinini (ФОТО)
Сьогодні на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне ввезення в Україну одягу та взуття відомих торгівельних марок Dolce&Gabbana та Baldinini. 70 одиниць одягу та 5 пар взуття переміщував громадянин України на автомобілі «Mercedes-Sprinter».

 

Як форму проходження митного контролю громадянин України обрав «червоний коридор».

У митній декларації українець зазначив паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу з особистими речами. При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості вказані в декларації та заперечив наявність у нього будь-яких інших товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України. 

В ході митного контролю транспортного засобу, крім особистих речей, митники виявили не вказаний в митній декларації та не заявлений при усному опитуванні товар.

Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. 

Наразі складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до рішення суду.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 лютого 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Ksenija 2020-02-09 / 19:42:54

    Где "сохраняется " весь ассортимент за все годы конференций?