Комунальники просять закарпатців розраховуватися за світло, воду, газ. Інакше існує ризик ці послуги не отримати

Комунальники просять закарпатців розраховуватися за світло, воду, газ. Інакше існує ризик ці послуги не отримати
Попри загальнонаціональний карантин, споживачів не звільняють від своєчасної оплати комунальних послуг. Жодних відтермінувань –  немає. Платити радять через електронні кабінети та інтернет-банкінг.

 

 Та все ж за несвоєчасну сплату рахунків до кінця карантину, попередньо до 24 квітня, побутовим споживачам не відключатимуть електроенергію, газ, та воду і не нараховуватимуть пеню. Юридичних споживачів ці зміни не стосуються.

Наталія НІМЕЦЬ, директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут»: 

Ситуація вже відобразилася на платіжній дисципліні, останні розрахунки це показують: на 30% у нас уже оплата впала від побутових споживачів. Для нас це дуже болісно. Бо якщо ми не зможемо розрахуватися за електроенергію, то ми не зможемо її закупити. Це таке замкнуте коло. Ми розраховуємося за закупку, щоб електроенергію виробляли, а споживачі споживали".

Карантин негативно позначився і на рівні оплат за спожиту воду. Директор ужгородського водоканалу, Станіслав Карташов каже: рівень оплати зменшився майже на 30% порівняно із минулим місяцем. І коштів у повному обсязі не вистачає на покриття зарплати і електроенергії.

Більше дивіться у відео: 

Ужінформ

 

 

26 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів