На Закарпатті попередньо ще 19 випадків зараження COVID-19

На Закарпатті попередньо ще 19 випадків зараження COVID-19
Наразі очікується підтвердження київською лабораторією.

 

Про це у Фейсбуці повідомив в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Закарпатський лабораторний центр у м. Ужгород отримав попередні результати аналізів, проведених методом ПЛР, контактних осіб закарпатки, у якої підтвердили COVID-19. Серед 51 встановленої контактної особи, у 19-ти, які контактували із жінкою під час відвідування церкви, виявлено позитивні результати. Це свідчить про можливе масове інфікування осіб в умовах недотримання карантину!

Усі особи, які визначені, як контактні, перебувають з 23 березня 2020 року у самоізоляції. Стан їхнього здоров’я - під контролем лікарів первинного рівня. Легкі стани лікуються амбулаторно, відповідно до протоколів затверджених МОЗ. У випадку погіршення, їх госпіталізують для надання відповідної медичної допомоги. Для підтвердження аналізів, біоматеріали надішлють до Києва у референс лабораторію МОЗУ.

Наразі, на Закарпатті діагноз гострої респіраторної інфекції спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, підтверджено вірусологічною референс лабораторією м. Київ, встановлено у однієї особи – мешканки м. Мукачево. Жінка знаходиться на лікуванні в Обласній інфекційній лікарні в Ужгороді. Її стан задовільний.

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

29 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів