Ужгородці, долучайтеся до обговорення щодо змін в організації руху авто на площі Корятовича

Ужгородці, долучайтеся до обговорення щодо змін в організації руху авто на площі Корятовича
Про це інформують в Ужгородській міськраді.

 

Ужгородська міська рада пропонує долучитися до публічної консультації щодо змін в організації руху авто на площі Корятовича, біля «зеленого» ринку.

Дайте відповідь на запитання «Чи підтримуєте Ви зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича?»:

1) Так, підтримую;

2) Ні, не підтримую.

Характерними для Ужгорода, насамперед історичного центру, є вузькі вулички, що притаманні традиційному архітектурному плануванню більшості центральноєвропейських містечок. Це додає місту особливого шарму та індивідуальності, однак створює і ряд незручностей. Зокрема, на площі Корятовича навпроти «зеленого» базару часто виникають затори, власники автівок паркуються на пішохідних переходах, що не додає місту привабливості і створює безлад.

Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради одним із варіантів вирішення цієї проблеми бачить зміну схеми організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича. Очікується, що запровадження колового руху покращить транспортну ситуацію в цій частині міста, також це було б нагодою упорядкувати громадський простір та збільшити пішохідну зону.

Ужгородців запрошують висловити з цього приводу свою думку, долучившись до публічної консультації, яка триватиме з 14 до 30 квітня 2020 року. Зробити це можна через офіційний сайт Ужгородської міської ради за посиланням https://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/, за допомогою електронного ресурсу «Ваша думка» за посиланням https://vdmk.org/8221 або ж надіславши SMS на номер +38(093)-177-00-35 такого змісту: “ 8221 (пробіл) номер відповіді ” (*вартість sms – за тарифом кожного з операторів).

Публічні консультації – це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Станом на березень 2020 року проведено 56 публічних консультацій у містах діяльності ВІ «Активна Громада».

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка», який працює задля підвищення свідомої активності громадян.

На схемах – те, як є зараз і пропоноване рішення

 

14 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів