Олексій Петров - про ситуацію з захворюванням на COVID-19: "Маю для вас різні новини - і добрі, і погані"

Олексій Петров - про ситуацію з захворюванням на COVID-19: "Маю для вас різні новини - і добрі, і погані"
Звернення очільник Закарпатської ОДА опублікував у Фейсбуку.

 

“Добрий день, друзі! Маю для вас різні новини – і добрі, і погані. У 64 закарпатців підтвердили методом ПЛР COVID-19. Це найбільша кількість випадків коронавірусу за добу в області. Загалом з початку пандемії на Закарпатті виявлено COVID-19 у 496 людей, із них – 125 медики. Статистика – невтішна. Кількість хворих росте. Наступне проблемне питання- економіка, чимало малого бізнесу простоює. Аби зняти соціальну напругу та допомогти продати ранню огородину, уряд дозволив роботу продовольчих ринків. Ми подали перелік таких в області і майже увесь список затвердили – близько 30 ринків по усій області працюють. Але! Щоб їх знову не закрили, обов’язково дотримуватися карантинних вимог – носити маски, зберігати дистанцію, необхідна регулярна дезінфекція і т.д.

Як ми будемо виходити із карантину – дізнаємося уже найближчим часом. Чекаємо на оприлюднення рішень уряду. Загалом, завдяки свідомій відповідальній позиції більшості закарпатців, ми не допустили масового спалаху епідемії. Це дало можливість підготуватися медичним закладам: поповнити запаси засобів захисту, купити апаратуру. Наприклад, вчора 5 закарпатських лікарень отримали пересувні рентгенапарати, закуплені коштом обласного бюджету.

Також запускаємо роботу ще однієї лабораторії, де проводитимуть тестування COVID-19 методом ПЛР. Долучається до тестування Обласний центр громадського здоров’я в Ужгороді. Так на Закарпатті працюватимуть три лабораторії і це дозволить на відсотків 50% збільшити кількість проведених тестів.У понеділок планую особисто ознайомитися із роботою лабораторії.

Тепер важливо й надалі дотримуватися алгоритму дій, який нам пропонують уряд та Президент України. Вони у своїх рішеннях керуються світовим досвідом, рекомендаціями ВООЗ. Не треба використовувати пандемію для політичного самопіару, коронавірус- це не жарти. Ще трохи терпіння! Сьогодні ми відмовляємо собі в розвагах та задоволеннях, щоб згодом, живими і здоровими, насолодитися ними!”, - йдеться в дописі.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

02 травня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів