На Україно-Угорському кордоні Зеленський анонсував «Велике будівництво» на Закарпатті

На Україно-Угорському кордоні Зеленський анонсував «Велике будівництво» на Закарпатті
Під час робочої поїздки президент України Володимир Зеленський відвідав пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною.

 

Раніше ми розповідали, що перед поїздкою на КПП "Тиса", Володимир Зеленський поклав квіти на "Пагорбі Слави" в Ужгороді.

На Україно-Угорському кордоні, Володимир Зеленський анонсував «Велике будівництво» на Закарпатті.

Амбітний проект Закарпаття, який включає в себе побудову 5 шкіл, 5 дитячих садків та 7 спортивних комплексів має бути завершений вже до кінця цього року.

«Побачили п’ять садків та п’ять шкіл, які повинні бути готовими незважаючи ні на що, щоб першого вересня щасливі діти пішли в нормальні умови. Розпочато будівництво семи спортивних комплексів – навіть там, де цього не було багато років», – розповів Президент.

Крім того, Володимир Зеленський зауважив, що в межах програми планується до кінця року відремонтувати рекордні 370 км доріг на Закарпатті.

«Це справді велика кількість, якщо з 2018 на 2019 рік у нас було без Маріупольської дороги десь 600 км на всю країну, то тут майже 400 на одну область. Дороги, інфраструктура – один з найважливіших пріоритетів для нашої держави», – заявив він.

Окремо в пункті пропуску Президент відвідав мостовий перехід на кордоні через річку Тиса. Главі держави доповіли, що трафік мостом надто щільний через його низьку пропускну здатність. При цьому неможливо модернізувати об'єкт, збільшивши кількість смуг.

Mukachevo.net

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів