Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров проконтролював ситуацію на КПП “Тиса"

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров проконтролював ситуацію на КПП “Тиса"
Уранці у пункті пропуску “Тиса”  окремі перевізники  заблокували рух на українсько-угорському кордоні. Вони відмовлялися розмитнювати товар, який завозили в Україну.  Керівник області особисто приїхав до пункту пропуску проконтролювати ситуацію.  Рух на КПП відновлено із 13 години.

 

27 травня очільник Закарпатської ОДА дав доручення правоохоронним органам, щоб посилили контроль за переміщенням так званих бусиків, автоперевізників, які через пункт пропуску Захонь-Чоп прибувають на територію України. Біля митного поста була виставлена мобільна група, яка контролювала законність декларування, митне оформлення товарів. Звичайно, це створило певні ризики для представників митних органів, які призупинили пропуск без оформлення, через що створився громадський супротив, зокрема тих осіб, які не хочуть за жодних обставин декларувати товарну групу, яку вони перевозять і не хочуть сплачувати у передбачений законом спосіб митні платежі до державного бюджету.

Олексій Петров прокоментував: “Ситуація, яку ми зараз спостерігаємо на території міжнародного пункту пропуску “Тиса” ,почалася з необхідності декларування товарних груп, які перевозилися так званими італійськими бусами. Це товари, які придбали наші співвітчизники в  Італії і направляють в Україну під виглядом так званих приватних посилок. Через подрібнення великої партії товару і перевезення його під виглядом посилок, сплачуючи певний хабар, вдавалося уникати офіційних платежів. Гроші потрапляли у кишені корупціонерів ,а не бюджет. 

Відповідно до пріоритетів, які були надані мені президентом України Володимиром Зеленським під час мого призначення, це якраз одна із топових проблем, яку я маю вирішити спільно з правоохоронцями – це сплата митних платежів під час перетину кордону. За ці кошти ми зможемо заповнювати бюджет, будувати школи, садки, дороги, якими користуємося ми усі".

 

Пресслужба Закарпатської ОДА

 

31 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів