Епідеміологічна комісія дозволила проводити ЗНО: названо дати і умови

Епідеміологічна комісія дозволила проводити ЗНО: названо дати і умови
Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання в Україні з 25 червня до 17 липня.

 

Як передає УНІАН, про це заявила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час брифінгу. “Сьогодні комісія ТЕБ і НС дозволила проводити ЗНО з 25 червня до 17 липня. Це означає, що вступна кампанія до вишів розпочнеться 1 серпня", - сказала вона.

За словами Мандзій, вступники з тимчасово окупованих територій з 9 червня можуть звертатися до освітніх центрів Крим - Україна та Донбас - Україна для вступу за спрощеною процедурою без складання ЗНО. "Нам важливо, щоб молодь із окупованих територій навчалася в омріяних вишах України", - додала вона.

Зазначається, що  під час зовнішнього незалежного оцінювання будуть дотримані такі заходи безпеки:

Допуск до тестування відбуватиметься згідно з рекомендаціями Головного санлікаря (температура тіла не вище 37,2 С, відсутність ознак респіраторних захворювань, наявність маски або респіратора).

Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування (відстань між учасниками не менше 1,2 м, масковий режим, наявність антисептиків, дезінфекція приміщень, організована утилізація використаних масок тощо). 

Діятимуть заходи для уникнення скупчень людей (більше часу для входу, проміжки часу для входу різних учасників, правильна організація черг із дистанцією).

Діятиме супровід медиків та Національної поліції.

Будуть залучені інструктори не з груп ризику.

Крім того, пункти проведення будуть забезпечені необхідними засобами захисту, а саме: 

  • медичними масками для учасників, інструкторів та медиків,
  • безконтактними термометрами (пірометрами),
  • дезінфікуючими засобами для рук,
  • дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь,
  • ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

УНІАН

 

 

22 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів