Про покращення економіки через електронні сервіси говорили в Ужгороді

Про це розповіли в Ужгородській міській раді
Формування експертної спільноти з усіх зацікавлених міст та ОТГ, щоб спільно напрацьовувати електронні сервіси, які оброблятимуть великі масиви відкритих даних, започаткували напередодні за підсумками вебконференції «Прийняття рішень на основі даних. Покращення економіки через електронні сервіси». Працівники кількох підрозділів Ужгородської міської ради теж взяли участь в дискусії, ініційованій Центром Розвитку Інновацій – Center for Innovations Development (ЦРІ) спільно з Асоціацією міст України (АМУ).
До теми
- На Закарпатті зросла кількість платників із високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства
- Місцеві бюджети Закарпаття отримали майже 79 млн грн податку на нерухомість
- На Закарпатті з початку року проведено 160 перевірок у сфері обігу підакцизних товарів: виявлено порушень на 8,5 млн гривень
- Неефективні управлінські рішення на понад 108 мільйонів гривень виявили у І кварталі закарпатські аудитори
- Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-березня 2026 року склали майже 69 млн грн
- Цьогоріч Закарпатська митниця збільшила перерахування до Держбюджету на 1,7 млрд грн
- Платники Закарпаття сплатили понад 3,7 млрд грн ЄСВ за три місяці 2026 року
- В Ужгороді підприємцям пояснили, як реально зменшити витрати на електроенергію
- Майже 3 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття у січні-березні 2026 року
- Понад 5 млрд грн за квартал сплатили платники Закарпаття до держбюджету
- На Закарпатті понад 100 суб’єктів господарювання здійснюють діяльність у сфері обігу пального
- На Закарпатті понад 3,4 тис. суб’єктів господарювання здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами
- Електроенергія — одна з ключових витрат у бізнесі. Але чи точно ви розумієте, як формується її ціна і як можна платити менше?
- Цікавлять питання формування ціни на електроенергію? Реєструйтесь на безкоштовну зустріч з електропостачальником в Ужгороді
- Платники Закарпаття сплатили понад 2,3 млрд грн ЄСВ за два місяці 2026 року
- Майже 2 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття у січні-лютому 2026 року
- За 2 місяці 2026 року Закарпатська митниця скерувала до Держбюджету майже 4 мільярди гривень платежів
- До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 165 млн грн єдиного податку за січень 2026 року
- У січні 2026 року громади Закарпаття отримали майже 3 млн грн туристичного збору
- Закарпатська митниця спрямувала з початку року до бюджету майже 3 млн грн від продажу конфіскату

До цієї новини немає коментарів