Яке державне майно на території Закарпаття можна взяти в оренду - дивіться на сайті

Яке державне майно на території Закарпаття можна взяти в оренду - дивіться на сайті

 

До уваги потенційних інвесторів, підприємств, організацій, фізичних осіб, підприємців пропонуємо об’єкти державної власності нерухомого майна, які перебувають на балансі підприємств і організацій, підпорядкованих міністерствам та відомствам, що пропонуються для надання в оренду на території Закарпатської області.

Інформація про потенційні об'єкти державної власності, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду,  які станом на 01.02.2020 р. перебували у переліках ЦМК підприємств та їх структурних підрозділів і нерухомого майна, що може бути передано в оренду, оприлюднена на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України за посиланням (www.spfu.gov.ua).

За інформацією та роз’ясненнями просимо звертатись до Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях за адресами:

Сторінка  Facebook:   https://www.facebook.com/zakarpattia.spfu/

Сайт управління :   http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/zakarpattia.html

Телеграм – канал: https://t.me/zak_spfu

Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

 

06 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів