Цікаво знати: як організувати невеликі тренування впродовж дня, якщо у вас зовсім мало часу
Робота, навчання, діти і сім'я залишають мало часу на заняття собою, проте виглядати красиво і привабливо хочеться, інформує Ukr.Media.
Що робити в цьому випадку?
Влаштовувати собі міні тренування протягом дня. Звичайно, вони не допоможуть швидко скинути зайву вагу, але тримати себе з ними в формі і поступово худнути цілком можливо. Поговоримо про те, як організувати такі невеликі спортивні підходи впродовж дня.
Зранку
Робити перше тренування найкраще в ранковий час, коли організм після сну готовий легко витрачати калорії з жирових запасів. Можна виконати наступний комплекс вправ:
- 1 хвилина стрибків на місці;
- 1 хвилина ходьби на місці;
- 1 хвилина бігу на місці;
- 1 хвилина берпі.
Для максимального ефекту потрібно зробити 3-4 підходи, які займуть всього 15 хвилин. Проте за таке тренування цілком можна скинути до 200 калорій залежно від інтенсивності занять.
Якщо людина не любить кардіонавантаження або не прагне знизити вагу, то вона може виконувати звичайну зарядку, щоб розбудити свій організм, змусити його працювати. Завершити ранкове тренування можна контрастним душем, який підсилює кровообіг, позбавляє від целюліту і дозволяє мати гарну та рівну шкіру.
В обід на роботі
Друге тренування варто робити в обід, коли в людини є перерва. До обіду людина досить втомлюється, їй необхідно позбутися від напруги в тілі. Махи руками, нахили головою в сторони, нахили вперед і назад, рухи тазом, махи ногами — прості і ефективні вправи, які відмінно знімають напругу в тілі. Також в обід рекомендується зробити тренування для очей, що особливо важливо для тих, хто проводить весь робочий день за комп'ютером. Очі людини втомлюються особливо, тому їм також потрібно приділити увагу.
Увечері вдома
Третє тренування найкраще робити вдома. Увечері можна пропрацювати сідниці і ноги. Випади і присідання допоможуть створити красиві рельєф на стегнах і сідницях, також ефективна вправа сідничний місток. Махи ногами в різні боки допоможуть людині позбутися від проблем з внутрішньою стороною стегна, вони також прибирають ненависні вушка на стегнах. Також ввечері варто приділити увагу пресу. Для цього підійдуть різні скручування, вакуум живота. Можна зробити кілька вправ на розтяжку, які знімають втому і допомагають розслабитися. Якщо людина хоче мати красиве і струнке тіло, їй важливо не шукати причини, чому вона не може ходити в тренажерний зал, а знайти способи, як займатися вдома чи навіть на роботі. Наприклад, ранкове тренування можна замінити поїздкою на роботу на велосипеді — це буде дуже корисно для тіла, а також допоможе заощадити на транспорті.
Не менш важливо підібрати ті вправи, які будуть подобатися людині, щоб спорт не пригнічував її, а підіймав настрій, змушував посміхатися і ставати стрункішою.
До теми
- Де найчастіше треба пилососити: п'ять місць, про які забуваємо
- Поради закарпатських патрульних водіям під час проїзду перехресть
- Патрульні Закарпаття звертають увагу водіїв на безпеку на дорозі в морозну погоду
- Шість овочів, які здатні контролювати рівень цукру в крові
- Що обов’язково потрібно зробити з автомобілем перед зимовим сезоном
- Як правильно підготувати авто до зими — поради закарпатських патрульних
- Час «перевзути» авто, радить поліція
- Як обрати тональний крем онлайн і не прогадати: поради, які варто врахувати
- Чому при засолюванні сала та квашеної капусти не можна використовувати йодовану сіль
- Відсьогодні змінюється вартість оформлення документів — паспортів, посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу
- Кіберполіція застерігає закарпатців від шахрайств у популярному месенджері
- Поради щодо вибору вуличних меблів, які варто врахувати
- Що має бути у тривожній валізі та аптечці - поради ДСНС
- Кіберполіція та Державна податкова служба попереджають про фейкові листи з шкідливим програмним забезпеченням
- Термобілизна: як вибрати та правильно носити
- Вклеїти фото у паспорт можна буде у ЦНАПі Ужгородської міськради
- Закарпатські патрульні дають поради, як убезпечити себе від телефонного шахрайства
- На Закарпатті допомогу щодо психічного здоров'я надають 32 заклади. Цьогоріч до них вже звернулися понад 5,5 тис. пацієнтів.
- Поліцейські Закарпаття попереджають про шахрайську схему «Соцвиплати під час війни»: як себе вберегти
- Історія автобусного сполучення між Ужгородом та Кошице
До цієї новини немає коментарів