Беріть на замітку: овочі, які можна посадити в серпні в городі і отримати відмінний урожай

Беріть на замітку: овочі, які можна посадити в серпні в городі і отримати відмінний урожай

 

Літо закінчується, а ви хочете ще посадити овочі на ділянці, але боїтеся, що пізно в серпні починати? Хоча деякі рослини не підходять для цього часу року, деякі з них добре ростуть, якщо посадити їх пізніше влітку. Ось шість кращих овочів, які можна садити в кінці літа і домогтися відмінних результатів, інформує Ukr.Media.

Морква

Фактично ви можете садити моркву в своєму саду приблизно кожні три тижні. Ідеальний час для посадки моркви — це кінець липня — початок серпня, коли у насіння більше шансів дати урожай моркви восени. Врахуйте тільки, що якщо ви залишите корінці в землі і вони успішно перезимують, то в наступному сезоні верхівки зацвітуть і дадуть насіння.

Посійте насіння і коли воно дасть сходи, прорвіть його, залишивши приблизно відстань п'яти сантиметрів один від одного. Не забувайте регулярно прополювати і поливати моркву, вносити підгодівлі.

Цибуля

Цибуля досить витривала, коли справа стосується більш холодної погоди, що робить її ідеальною для посадки в кінці літа. Знайдіть на ділянці сонячне місце, де інші рослини не будуть її заважати. Переконайтеся, що ґрунт пухкий, добре дренований і багатий азотом.

Регулярно використовуйте добрива для живлення цибулі, але припиніть, коли з'являться перші пагони. В ідеалі в цей час підійде цибуля сівок. Висаджувати її краще на відстані долоні між собою і між рядами. Будьте уважні і завжди поливайте її під час посухи, тому що цибуля завжди виглядає здоровою, але без вологи вона не зростатиме.

Цвітна капуста

Це чудовий овоч на столі в прохолодну погоду, особливо якщо ви її запікаєте. Але як забезпечити найкращий урожай цвітної капусти на ділянці? Садіть її в серпні або початку вересня, приблизно за шість-вісім тижнів до перших осінніх заморозків залежно від вашого регіону. Для неї варто вибирати сонячне місце для посадки. В ідеалі, виберіть місце, де буде світити сонце близько шести годин.

Перед посадкою додайте в ґрунт компост і переконайтеся, що він став родючим. Це допоможе виростити одну чисту головку цвітної капусти, а не кілька маленьких. Якщо ви садите прямо з насіння, посійте її рядами на відстані від 30 сантиметрів один від одного і на глибину одного сантиметра. Регулярно поливайте ділянку з капустою і замульчуйте, щоб довше зберегти вологу. Якщо у вашому регіоні занадто жарко, знайдіть спосіб накрити її від сонця.

Редис

Висаджуйте насіння редису рядами там, де багато сонця, на глибину від півтора до двох з половиною сантиметрів і на відстані десяти сантиметрів один від одного. Переконайтеся, що ґрунт добре дренований. Для редису також важливий помірний полив. Ви можете садити редис кожні два тижні, щоб підтримувати хороший регулярний урожай.

Шпинат

Під час посадки шпинату в кінці літа (ви навіть можете продовжити цей час до ранньої осені, якщо у вас м'яка зима), шукайте для нього ділянку, захищену від сонячного світла до легкої півтіні. Початок серпня ідеально підходить для осіннього врожаю. Переконайтеся, що ґрунт родючий, добре дренований.

Садіть насіння на глибину від двох сантиметрів, на відстані близько 20 сантиметрів між собою. Ви також можете збирати урожай навесні, якщо в зимові місяці захистите молоді рослини густою мульчею або іншим захистом.

 

13 серпня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів