На ужгородський стадіон «Авангард» повертається великий футбол

"Тут проходитимуть домашні матчі ФК «Минай», який вийшов у вищу лігу. Із перемогою привітав президента футбольного клубу Валерія Пересоляка, з яким сьогодні зустрілися та обговорили співпрацю. Щиро радий, що команда ужгородського «Минаю» виборола путівку у вищу лігу, це великий здобуток гравців, керівництва команди та тренерського складу.
Стадіон, який ми 3 роки тому повернули у комунальну власність міста, зазнав кардинальних змін, зокрема проведено реконструкцію легкоатлетичного ядра, капітально відремонтовано футбольне поле та поле зі штучним покриттям. Тому сьогодні «Авангард» відповідає критеріям для проведення у тому числі ігор футбольної Прем’єр-ліги, нещодавно його включили у список стадіонів, які можуть приймати матчі національної збірної України.
Бажаю ФК «Минай» нових перемог, сподіваюся, що ужгородський «Авангард» прийматиме учасників і багатьох інших змагань – як загальноукраїнського, так і міжнародного рівня. Ми ж і надалі продовжуватимемо роботу з його оновлення", – пише Богдан Андріїв.


Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода вибороли п’ять медалей на міжнародному турнірі у Словаччині
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- 450 тисяч гривень зібрали під час благодійного Krayna Uzhhorod Marathon
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом
- В Ужгороді вшанували пам’ять Почесного громадянина міста Василя Стеца матчем ветеранів футболу
- Близько 900 учасників: “UZHHOROD OPEN 2026” зібрав танцюристів з усієї країни
- Ужгород приймає ветеранів з усієї країни: стартував «Карпатський виклик»
- У Мукачеві відбувся чемпіонат Закарпаття з легкоатлетичного кросу
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку ветеранів
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді відбувся чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту

До цієї новини немає коментарів