Програми та проєкти 15 громадських об’єднань Ужгорода профінансують із міського бюджету на 380 тисяч гривень
Конкурс програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, провели в Ужгороді. На сьогодні у місті діють 20 громадських організацій та благодійних фондів соціального спрямування, проєкти 15 з них, які брали участь у конкурсі, профінансують із міського бюджету загалом на 380 тис. грн.
Конкурс відбувався у три етапи, передбачав виступ керівників, представників організацій та захист конкурсних пропозицій, а також індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій членами конкурсної комісії, інформує департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.
Найбільше коштів отримають благодійний фонд «Все можливо» (проєкт «Золоті серця Закарпаття») – 50 тисяч гривень, Всеукраїнської громадської організації інвалідів УТОГ – 45,6 тисяч гривень, громадська організація «УМТ інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» – 40 тисяч гривень.
Ужгородська міська рада
Çàãðóçêà...
До теми
- Науковці дослідили ДНК українців: наскільки ми унікальні?
- Завтра – чергове засідання виконкому Ужгородськокої міськради
- Завтра - засідання виконкому Ужгородської міськради. Що на порядку денному?
- В Ужгороді відкрито новий сервісний центр Пенсійного фонду
- Освіта, охорона здоров'я, соцзахист: на що в першу чергу і скільки коштів передбачили в обласному бюджеті-2021? СУМИ
- Депутати Закарпатської обласної ради схвалили бюджет краю на 2021 рік: скільки область буде мати грошей?
- 18 грудня в Ужгородській міськраді – громадські слухання
- Богдан Андріїв розповів про зміни в Ужгороді, виборчі скандали, ремонт площі Петефі та плани на нову каденцію
- В Ужгороді запрацював святковий ярмарок
- 4 постійні комісії створили депутати на першій у новому скликанні сесії Ужгородської міської ради
- У міськраді Ужгорода обрали п’ять заступників міського голови
- На засіданні виконкому Ужгородської міськради затвердили Проєкт бюджету на 2021 рік
- Ужгородська райрада скликає позачергову сесію
- Паралельний підрахунок, 2 тур: Богдан Андріїв переміг і залишається мером на другий термін
- Ужгород: голова ОДА хотів потрапити на дільницю за допомогою додатку “Дія”
- Соцмережі активно обговорюють ескіз Великого Державного Герба України (МЕМИ)
- Богдан Андріїв упевнено перемагає у другому турі виборів міського голови Ужгорода - соціологія
- Богдан Андріїв: 5,5 мільйонів гривень додатково виділили сьогодні на позачерговій сесії на медицину Ужгорода
- Міський голова Ужгорода скликає позачергову сесію для прийняття рішення про підтримку малого та середнього бізнесу
- Ужгород: на білбордах із агітацією за одного з кандидатів на посаду міського голови присутнє зображення голови ОДА, - ОПОРА
До цієї новини немає коментарів