В Ужгороді відновлюють роботу дитячих садків у звичному режимі

В Ужгороді відновлюють роботу дитячих садків у звичному режимі
Роботу дитячих садків у звичному режимі відновлюють в Ужгороді. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Міський голова, голова місцевої комісії ТЕБ та НС  Богдан Андріїв повідомив про необхідність розгляду питання щодо запровадження функціонування дошкільних навчальних закладів міста у повному обсязі.  Начальник  управління охорони здоров’я Василь Решетар розповів про епідеміологічну обстановку в Ужгороді, а начальниця  управління освіти Наталія Мухомедьянова поінформувала про готовність закладів дошкільної освіти до роботи у звичному режимі із дотриманням  усіх рекомендацій.

За рішенням членів комісії, роботу дошкільних навчальних закладів в Ужгороді дозволили з 1 вересня у повному обсязі. Керівники дошкільних навчальних закладів повинні забезпечити дотримання санітарних норм і правил та при виявленні випадків захворювання на коронавірус негайно інформувати  міськрайонну філію ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр» МОЗ України, міське управління головного управління Держпродспоживслужби  в Закарпатській області та управління охорони здоров’я  Ужгородської міської ради.

 

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

 

31 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів