В Ужгороді організували творчий вечір із нагоди ювілею головного режисера "Бавки"

В Ужгороді організували творчий вечір із нагоди ювілею головного режисера "Бавки"
Творчий вечір із нагоди ювілею головного режисера Закарпатського обласного лялькового театру «Бавка», заслуженої артистки України Наталії Орешнікової, а також перша в глядацькій залі у новому сезоні вистава відбулися сьогодні в Ужгороді. На урочистості завітали колеги з інших театрів, юні шанувальники.

 

Керівник театру Мирослав Петій привітав ювілярку зі святом, додав, що колектив радий розпочинати новий театральний сезон і нарешті зустрітися з глядачами, згадав виставку реквізитів визначних п’єс театру в Закарпатському обласному музеї архітектури та побуту.

Секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко передала Наталії Орешніковій Почесну грамоту Ужгородської міськради, подякувала за копітку роботу над яскравим дозвіллям для діток, побажала творчих успіхів та наснаги.

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба вручив ювілярці відзнаку «За розвиток Закарпаття». Завершили творчий вечір прем'єрою вистави «Вечори на хуторі, або Билиці про вічне» за мотивами повісті Миколи Гоголя.

Ужгородська міська рада

 

16 вересня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів