Фракція Блоку Юлії Тимошенко вимагає
Фракція Блоку Юлії Тимошенко вимагає підтримати внесені на розгляд Верховної Ради України законопроекти щодо скасування депутатської недоторканості та контроль над коштами від повторної приватизації.
Фракція Блоку Юлії Тимошенко 7 лютого 2006 року виступила з заявою щодо пріоритетних напрямків роботи парламенту. Текст заяви наводимо нижче.
З огляду на те, що сьогодні розпочинає свою роботу остання 9-та сесія Верховної Ради України IV-го скликання, Блок Юлії Тимошенко пропонує політичним силам, представленим в українському парламенті, запровадити мораторій на політичні дискусії та виголошення передвиборчих програм і настанов з парламентської трибуни.
Натомість, ми пропонуємо консолідувати діяльність українських парламентарів на двох основних напрямках законодавчої роботи та прийняти наступні закони:
1. Про скасування депутатської недоторканості для депутатів місцевих рад.
Сьогодні до представницьких органів влади по всій країні прагне потрапити кримінал. Депутатська недоторканість сприймається як шлях до уникнення відповідальності за скоєні злочини та індульгенція на скоєння нових правопорушень. Верховна рада має поставити заслін криміналу.
2. Про прозоре і справедливе використання коштів, отриманих від повторної приватизації стратегічних об’єктів української промисловості, в тому числі й стосовно КМК “Криворіжсталь”.
Сьогодні кошти, отримані від повторної приватизації “Криворіжсталь” використовуються не прозоро, розкрадаються і проїдаються державним апаратом. На наше переконання, країна потребує спеціального закону, який би унеможливив зловживання коштами та скерував їх на вирішення першочергових соціальних програм, в тому числі й для повернення втрачених заощаджень громадянам України. Оскільки, це самі ті обіцянки, які нова влада давала суспільству в ході минулих президентських виборів
Фракція "Блоку Юлії Тимошенко”
Відповідні законопроекти внесені фракцією БЮТ на розгляд Верховної Ради України. Закон про контроль за використанням коштів, отриманих від повторної приватизації, пройшов перше читання у парламенті.
Прес-служба
07 лютого 2006 р.
До цієї новини немає коментарів