В InfoTAX доступні чотири функції, невдовзі їх буде вісім

В InfoTAX доступні чотири функції, невдовзі їх буде вісім
На початку листопада Державною податковою службою України запроваджено електронний сервіс – «InfoTAX». Відтак через месенджери Telegram та Viber платники податків отримали можливість дізнатись про:

 

  1. стан розрахунків з бюджетом;
  2. реєстраційні та облікові дані;
  3. про результати обробки документів;
  4. про строки подання звітності та сплати податків.

Наступний етап у розвитку сервісу буде запроваджено з січня 2021 року, тож платники до вже доступного функціоналу отримають можливість:

  • передзаповнення звітності платниками єдиного податку;
  • перехід до сплати податків у «два кліки»;
  • оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

Нагадуємо, що для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

«InfoTAX» – це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг. Комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг.

ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

01 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів