На Закарпатті понад 750 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

На Закарпатті понад 750 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року
Протягом січня-листопада 2020 року у Закарпатській області послуги державної служби зайнятості отримували 755 безробітних осіб з інвалідністю.

 

За цей період працевлаштовано за сприянням державної служби зайнятості 136 осіб з інвалідністю, з яких 18 осіб - до надання статусу безробітного. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 21 особу з інвалідністю.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-листопаді 2020 року проходили 24 особи з інвалідністю, з них 22 особи були працевлаштовані.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти центрів зайнятості здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги з початку року отримали 723 безробітних з інвалідністю.

Станом на 1 грудня 2020 року статус безробітного мали 348 осіб з інвалідністю, з них 299 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) становила 75 одиниць.

Закарпатський обласний центр зайнятості

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів