Закарпатським підприємцям буде списано податковий борг до 3060 гривень

Не підлягає списанню податковий борг платників податків, що перебувають у процедурах банкрутства та платників, що мають податковий борг з митних платежів. Заборгованість зі сплати ЄСВ також не підпадає під списання.
Варто зазначити, що заяву на списання податкового боргу не потрібно подавати, оскільки списання здійснюється контролюючим органом одноразово та одночасно усім платникам податків.
Інформацію про списання податкового боргу платник податків може отримати в приватній частині Електронного кабінету.
Також інформацію про таке списання суб’єктам господарювання після його проведення буде оприлюднено на вебпорталі ДПС. Крім того, інформація про проведене списання надаватиметься платнику податків у разі його звернення до контролюючого органу із відповідним запитом.
Після проведення списання податкового боргу майно платника податків звільняється з-під податкової застави та виключається з відповідних державних реєстрів. Також інформація про списані суми передається до органів Державної виконавчої служби для закриття виконавчих проваджень.
Списання податкового боргу передбачено Законом України №1072 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1072-20).
ДПС у Закарпатській області
До теми
- Платники Закарпаття за січень 2026 року сплатили понад 1 млрд грн ЄСВ
- У січні на Закарпатті сплачено до зведеного бюджету понад 2,6 млрд гривень податків
- Понад 11 тисяч імпортованих авто зареєстрували на Закарпатті у 2025 році
- У січні на Закарпатті сплатили майже 3 млн грн туристичного збору
- Мільярдний внесок в економіку: за січень суб’єкти ЗЕД у зоні діяльності Закарпатської митниці скерували в бюджет 1,7 млрд грн
- Закарпаття: надходження акцизного податку протягом 2025 року перевищили 215 млн грн
- Платники Закарпаття сплатили до державного бюджету майже 3 млрд грн військового збору
- Закарпатська область у першій трійці за зростанням бюджетних надходжень
- 450 нових робочих місць: «Джентерм Україна» розширює виробництво на Закарпатті
- На Закарпатті за 2025 рік у місцевих бюджетах – понад 1,5 млрд грн єдиного податку
- Платники Закарпаття за 2025 рік сплатили понад 14 млрд грн ЄСВ
- Роботодавці перерахували понад 17 млрд грн податку на доходи із фізичних осіб, які працюють на Закарпатті
- У 2025-му закарпатські митники оформили понад 124 тисячі експортно-імпортних та транзитних декларацій
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 34 млрд грн податкових платежів
- У 2025 році Закарпатська митниця скерувала у Держбюджет понад 25 мільярдів гривень
- Закарпатська митниця: цьогоріч збільшилося ввезення електромобілів
- У бізнесовій спільноті Закарпаття з початку року – понад 6500 новостворених суб’єктів господарювання
- З початку 2025 року Закарпатська митниця вже видала понад 6 тисяч сертифікатів на експорт товарів
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 31,5 млрд грн податкових платежів
- Закарпатська митниця: надходження до Держбюджету щороку зростають - за 11 місяців 22,7 млрд грн

До цієї новини немає коментарів