Ужгородські міні-скульптури знову вдягнулися. По погоді…

Це вже давно стало доброю традицією: до свята Різдва ужгородські міні-скульптурки наряджаються в оригінальний яскравий одяг.
Його власноруч виготовляють відомі майстрині Ірина Лукашенко та Оксана Василян.
Сьогодні зранку майстрині вдягнули яскраві обновки на деякі маленькі пам’ятники. І хоча у різдвяний ранок місто було майже порожнє, біля скульптур Свободки, Міклоша Берчені та Крістіни Чакі, Швейка, Чонтварі майже відразу почали фотографуватися перехожі. Яскраві кольори маленьких костюмчиків додають гарного настрою в похмурий день. P.S. З жалем мусшу додати, що сталою лишилася і негативна традиція – щороку знаходяться ужгородці, які швидко крадуть у скульптурок одяг: під час підготовки матеріалу ми дізнався, що дощовичок у Святого Миколая зник протягом лише однієї години. Комусь він виявився аж дуже потрібним…– Цього року ми вирішили підготувати дуже милі, затишні костюми в стилі хюгге, – розповідає Ірина Лукашенко, – але певні корективи внесла погода. Ці обновки чудово б виглядали на фоні снігу, справжньої зими. Але зараз в Ужгороді довгий час йдуть дощі, зима цьогоріч не надто зимова. Тому вирішили приберегти ці костюми, поки не прийдуть морози. А зараз – деякі з улюблених міні-скульптур вдягнули по погоді – дощовики, капюшони тощо.







До теми
- Любов, що рятує в полоні: історія подружжя Андрія Раітіна та Олени Терещенко з Маріуполя в Ужгороді
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Понад 4 тисячі випадків захворювання на грип та ГРВІ виявили минулого тижня на Закарпатті
- Щороку на облік у Закарпатському протипухлинному центрі уперше стають близько 3 000 нових пацієнтів
- Освітній фронт Закарпаття: ректорка Наталя Шетеля про зміни, виклики та перемоги Академії
- Валентин Штефаньо створив торт “Іглава” – солодкий символ вдячності та дружби
- Втрачений Ужгород: будинок піаністки Емілії Кофман
- Від локального серіалу до великих екранів: як створюється повнометражна «Наша файта»
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- Новий вид шахрайства: не вірте. якщо вам пропонують 10 літрів пального за підписку на телеграм-канал
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- Рік Родини розпочала Мукачівська греко-католицька єпархія
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Музей Федора Манайла в Ужгороді: побачити життя митця на власні очі
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Сьогодні – Водохреще, або Богоявлення Господнє: все, що потрібно знати про свято
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій

До цієї новини немає коментарів