В Закарпатті зареєстровано 189 програмних реєстраторів розрахункових операцій

Юридичними особами зареєстровано 11 ПРРО, фізичними особами - підприємцями – 178. Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області зазначають, що із 1 січня 2021 року спостерігають динаміку приросту кількості зареєстрованих ПРРО. Це свідчить про зацікавленість суб’єктів господарювання у використанні ПРРО, зокрема в тих, які здійснюють: реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я; реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.Більше актуальної інформації щодо ПРРО читайте за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .
ДПС у Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті з’явиться Центр ментального здоров’я для дітей та підлітків
- Робота без бар’єрів: майже 100 людей з інвалідністю вже працевлаштовані на Закарпатті у 2025 році
- На Закарпатті люди з інвалідністю та поранені військові можуть безоплатно отримати допоміжні засоби реабілітації
- На Закарпатті ветеранські ініціативи з розвитку агросектору отримують підтримку з обласного бюджету
- Закарпаття-Дніпровщина: Чинадіївська та Юріївська ТГ налагоджують партнерство в межах національного проєкту "Пліч-о-пліч: Згуртовані громади"
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Українцям стане простіше зарахувати свій страховий стаж, одержаний за кордоном
- Мирослав Білецький привітав закарпатських нацгвардійців і вручив державні нагороди
- В Ужгороді привітали представників національних спільнот краю
- «Фортеця духу»: на Закарпатті стартує унікальний проєкт з розвитку адаптивного виду спорту
- Закарпаття формує мережу зі 107 академічних ліцеїв
- На Закарпатті вносять зміни до містобудівної схеми через новий адміністративний поділ
- Три тижні залишилось для проходження ВЛК військовозобов'язаним з обмеженою придатністю
- 28 із 658 не пройшли перевірку. Закарпатським підприємствам нагадали про ризики втрати статусу «критично важливих»
- Із початку року на Закарпатті 48 ветеранів отримали гранти на відкриття та розвиток бізнесу у межах програми «Власна справа»
- Підтримка людей з порушеннями зору: уряд розширив доступ до допоміжних засобів реабілітації
- Міжнародний день сім’ї: в Закарпатській ОВА розповіли про допомогу родинам
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 4,9 тисячі шукачів роботи
- Чоловіки 25–60 років з обмеженою придатністю мають з’явитися на повторну ВЛК
- У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України запрацював рентгенотелевізійний інтроскоп
До цієї новини немає коментарів