У січні 2021-го податківці надали закарпатцям 7,9 тис. адміністративних послуг

У січні 2021-го податківці надали закарпатцям 7,9 тис. адміністративних послуг
Протягом першого місяця 2021 року в податкових органах Закарпаття надано 7,9 тис. адмінпослуг. З них у 10-ти Центрах обслуговування платників податківці надали закарпатцям понад 6,6 тис. таких послуг, ще 1,3 тис. послуг – електронкою.

 

Вже традиційно в краї найпопулярнішою залишається послуга видачі картки платника податків та надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Так, протягом січня цього року в ЦОП області видано майже 4,1 тис. реєстраційних номерів.

Зауважимо, що Центрах обслуговування платників фахівці надають комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, а в ЦОП м. Ужгорода – отримати ключ електронного цифрового підпису.

Наразі, під час карантину, пов’язаним з COVID-19, у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області рекомендують платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему, з якою платник збирається звернутися до ЦОП, можна вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

Все більшу кількість адміністративних послуг можна отримати не відвідуючи установи – скориставшись електронними сервісами. Найпопулярніші з них – «ЗІР», «Електронний кабінет платника», «InfoTAX».

Детальніше про діяльність ЦОП у Закарпатській області та адміністративні послуги, які можна отримати у Центрах, за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Про режим роботи та правила відвідування ЦОП на період посиленого карантину дивіться за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/anonsi-ark/25107.html.

ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів