Забудовнику в Ужгороді відмовили в погодженні прийняття будівлі в експлуатацію: рішення робочої групи

Керівник робочої групи – заступник міського голови Іван Шимон наголосив: це прецедент, який мав би стати застереженням для всіх забудовників, які намагаються обманним шляхом звести комерційну споруду. Містобудівні умови та обмеження на цей об’єкт отримували як на індивідуальний житловий будинок із приміщеннями комерційного призначення. Однак його площа – 1437 кв. м (із площею під комерцією 377 кв. м) і в інтернеті є оголошення про продаж там 14 квартир.
За словами головного архітектора Ужгорода Олега Боршовського, забудовник повинен пройти процедуру зміни цільового призначення земельної ділянки, а також внести зміни в містобудівні умови та обмеження. Ці документи з відомостями, звісно, про правдиві наміри, які має забудовник, є першочерговими для самого початку будівельних робіт.
До слова, на засіданні робочої групи діє вже напрацьована практика: представники різних відомств – міської ради, ДСНС, Держпродспоживслужби, компаній, які надають послуги – водо-, газо-, електропостачання, вивезення сміття тощо інформують, чи виконав забудовник усі вимоги. Щодо цього об’єкту на сьогоднішньому засіданні робочої групи відзначалося, що технічні умови на благоустрій території забудовник не отримував, хоч деякі роботи там виконали, договори на вивезення сміття не укладені, від електропостачальної компанії відомості не надійшли.
Ужородська міська рада
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді відбудуться громадські слухання містобудівної документації
- На Закарпатті запрацювало автоматичне стягнення податкових боргів
- Графік особистого прийому громадян керівництвом та начальниками структурних підрозділів 94 прикордонного загону у Чопі
- В Ужгородській міськраді відбулася зустріч із представником Сіверської бригади
- Підприємцям Закарпаття пояснили правила енергозабезпечення і доступні програми підтримки
- 339 учасників бойових дій отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- У Закарпатській області запровадили додаткові заходи з економії електроенергії
- 100 мільйонів для захисників: Ужгород ухвалив програму підтримки на 2026–2027 роки
- У Берегівській лікарні ім. Б.Ліннера незабаром запрацює амбулаторне реабілітаційне відділення
- Богдан Андріїв: "Ужгород підтримує своїх захисників: місто виділило чергові 5 млн грн"
- Органи державної влади переходять на більш сучасну та ефективну модель захисту інформації – авторизацію з безпеки систем
- Закупівлі на 2,2 мільярди гривень під контролем – результати роботи закарпатських аудиторів на 11 місяців цього року
- В Ужгороді запустять новий автобусний маршрут
- Екологічне будівництво та енергоефективність: у Колочаві будується сучасний Центр безпеки
- Уряд затвердив щомісячну виплату для Захисників та Захисниць, нагороджених «Хрестом бойових заслуг»
- Підтримка аграрного сектору Закарпаття: схвалено надання компенсації з обласного бюджету підприємцям галузі на понад 23,7 млн грн
- 10 громад на Закарпатті надають адмінпослуги просто за місцем проживання людей
- До Дня ЗСУ в Ужгороді вручили державні нагороди військовим, ветеранам, волонтерам
- Ужгород підписав меморандум про співпрацю зі словацьким містом Требішов
- В Ужгороді до Дня місцевого самоврядування нагородили працівників та депутатів міської ради

До цієї новини немає коментарів