Ректор УжНУ Володимир Смоланка вакцинувався від COVID-19

Ректор УжНУ Володимир Смоланка вакцинувався від COVID-19
Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я № 369 «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19» у четвер, 4 березня, ректор УжНУ Володимир Смоланка пройшов процедуру публічного вакцинування вакциною Covishield/AstraZeneca. Участь у акції взяли голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, лідери гуртів Rock-H Віктор Янцо, Марина і Компанія, інші публічні особи. Подібне вакцинування є рекомендованим МОЗ України, дозволяючи використовувати можливі залишки вакцин для щеплення публічних осіб з метою популяризації імунізації.

 

«Як публічна особа та лікар, я вирішив пройти процедуру публічного вакцинування для того, щоб показати особистий приклад з метою підвищення довіри наших співвітчизників до цього процесу. На жаль, навіть серед медичних працівників області відмічаємо високий відсоток відмов від щеплення. У суспільстві поширюється неправдива інформація про небезпечність або неефективність процедури вакцинації.

Хочу відмітити, що саме завдяки цій процедурі ми захищаємо не тільки себе, але й наших близьких, інших людей, з якими контактуємо в процесі своєї життєдіяльності. Як показують дослідження вчених, необхідна кількість вакцинованих та тих, що перенесли захворювання, має складати біля 70% серед всього населення, щоб забезпечити колективний (суспільний) імунітет, захист всього суспільства. Тому ця процедура є важливою не тільки в медичному, але й соціальному плані. Хочу закликати всіх пройти процедуру вакцинації згідно затвердженого плану, створюючи сприятливі умови для повернення до звичного для нас ритму життя» - наголосив Володимир Смоланка.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

05 березня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів