На Закарпатті електрики розпочали реконструкцію розподільчих мереж 0,4-10 кВ. Де проводять роботи?

На Закарпатті електрики розпочали реконструкцію розподільчих мереж 0,4-10 кВ. Де проводять роботи?
Покращення якості та надійності постачання електричної енергії споживачам – така основна мета проєктів із реконструкції розподільчих мереж 0,4-10 кВ, які з потеплінням уже розпочали на Закарпатті.

 

Роботи виконують працівники компанії та підрядні організації в рамках інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2021 рік.

 «Наразі, розпочаті роботи у населених пунктах Хустського, Тячівського, Міжгірського, Виноградівського та Рахівського районів, де заплановані до виконання найбільші обсяги з реконструкцій та заміни. Відтак, роботи будуть продовжуватися по всій області за чітко визначеним графіком», - прокоментував заступник директора технічного ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Василь Дзіковський.

Загалом, згідно з інвестпрограмою, упродовж 2021 року заплановано здійснити реконструкцію більше 120 кілометрів ліній електропередачі 0,4 кВ по яких електрична енергію безпосередньо потрапляє в домівки споживачів. Крім того, запланована реконструкція майже 26 км ліній 6-10 кВ, які забезпечують розподіл електроенергії до трансформаторних підстанцій в населених пунктах. Роботи виконуватимуться у всіх районах області.

Варто нагадати, що електрифікація Закарпатської області проводилась у 50-60-х роках минулого століття, саме тому значна частина мереж та обладнання потребують заміни з метою збільшення їхньої пропускної здатності, забезпечення належного технічного стану, оптимізації схеми електропостачання, а відтак надійної роботи і якісного електропостачання споживачів області.

 Крім цього, для покращення якості послуг з електропостачання для населених пунктів, також є потреба у модернізації, реконструкції та будівництва нових трансформаторних підстанцій, ліній електропередачі, інших об’єктів енергетики.

Для того, щоб побутові та юридичні споживачі могли планувати свою діяльність, ПрАТ «Закарпаттяобленерго» заздалегідь формує графіки планових відключень, пов’язаних із реконструкціями електромереж. Ця інформація розміщується на офіційному сайті товариства в розділі «Перерви в електропостачанні» за посиланням: https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/

Дізнатися про відключення, а також про орієнтовні терміни виконання робіт можна також за номером кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, який працює цілодобово та без вихідних.

 

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

 

31 березня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів