7-річний Євген Смерековський з Ужгорода отримав титул «BEST PODIUM MODEL»

7-річний Євген Смерековський з Ужгорода отримав титул «BEST PODIUM MODEL»
У Києві, в залі Локація, що в самому серці парку «Перемога», пройшов грандіозний Всеукраїнський професійний конкурс моделей та дизайнерів «BEST PODIUM MODEL». Попередній конкурс моделей через карантинні обмеження вимушено проводився в онлайн відео форматі.

 

 

 

У заході взяли участь зіркові гості, журі – метри фешн індустрії, а також улюбленець глядачів шоу «Танці з зірками», актор, шоумен, зірка тік-току - харизматичний Арам Арзуманян. Для гостей була організована ексклюзивна шоу-програма та виступи українських артистів.

Конкурс проводився з метою пошуку нових та креативних моделей і дизайнерів для подальшого розвиткуїх творчих здібностей та перспективного просування в сферімоделінгу. Сотні моделей дефілювали по незвичному оригінальному круглому подіумі, демонструючи колекції найкращих українських дизайнерів, які вразили гостей своїми оригінальними нарядами.

Як і на минулому конкурсі, перемогу та титул «BEST PODIUM MODEL» здобув 7-річний Євген Смерековський з Ужгорода, який, маючи вже десятки перемог, гідно представляє Закарпаття не тільки на всеукраїнському, але і на міжнародному рівні. Женя нагороджений дипломом, стрічкою та багатьма цінними подарунками.

 

05 квітня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів