Магнолія, фейхоа та азалія: що квітне в ботанічному саду в Ужгороді

Екзоти квітнуть у ботанічному саду в Ужгороді. За словами працівниці Вікторії Андращук, там є квіткові дерева та кущі. Ростуть вони просто неба, а також в оранжереї. Розцвіли зараз декоративний персик, рододендрони, мигдаль та кілька видів магнолій.
За словами Вікторії Андращук, зараз у ботсаду вирішують, як впускати відвідувачів, щоб вони не створювали скупчень. Квітне зараз у ботанічному саду магнолія кобус. Поряд із нею — магнолія суланжа, яка тільки розпускається.
"Це келиховидні суцвіття зараз в бутонах, — розповіла Вікторія Андращук. — А скоро вони розкриються і будуть бузково-рожевого кольору величезні квіти. Цвіт розпускається водночас з листочками. На відміну від магнолії Суланжа, у магнолії кобус – білим квітне – розпускаються спочатку квіти, а потім листочки. Магнолія зірчаста є. Білим квітне".
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпатська обласна філармонія: будівля з історією колишньої синагоги в центрі Ужгорода
- В Ужгороді у День святого Валентина одружиться 7 пар
- Крафтове виробництво «Вуйко Еко» випустило новий продукт за рецептом, якому вже понад 150 років
- "До перемоги я поки на місці": прикордонниця Чопського загону Мар'яна Грицак розповіла про службу й плани на майбутнє
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Закарпаття під час війни: використані переваги та пропущені можливості
- Музей, що зберігає дух митця: в Ужгороді відзначають 45-річчя музею Манайла
- Мирослав Дочинець, письменник: "Україна навіть через покоління не буде повністю українськомовною"
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- Унікальне Закарпаття: у соцмережах показали соляну стометрову піраміду підземного Солотвина
- ДНК-ідентифікація тіл невпізнаних та зниклих безвісти: як на Закарпатті проводять експертизи
- Служба супроводу 12-ої бригади «Азов»: як працює система підтримки
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Понад 4 тисячі випадків захворювання на грип та ГРВІ виявили минулого тижня на Закарпатті
- Щороку на облік у Закарпатському протипухлинному центрі уперше стають близько 3 000 нових пацієнтів
- "Ми розпалили вогонь, аби хоч якось зігрітися": історія Юрія, який понад 20 років мандрує горами Закарпаття
- За перший місяць 2026 року Закарпаття прийняло п’ять евакуаційних груп із прифронтових областей
- Після важкого поранення переніс понад 10 операцій та планує повернутися у стрій: історія закарпатського поліцейського Івана Гучковича
- Освітній фронт Закарпаття: ректорка Наталя Шетеля про зміни, виклики та перемоги Академії
- Маленькі бульбашки — велика діагностика: у Закарпатському кардіоцентрі виконують унікальне обстеження

До цієї новини немає коментарів