Сучасне медичне обладнання в Харкові

Сучасне медичне обладнання в Харкові
Сьогодні складно уявити процес діагностики і лікування без спеціалізованого обладнання. І державна лікарня, і приватна клініка, повинна мати у своєму розпорядженні усім необхідним для ефективної терапії. Магазин медтехніки в Харкові пропонує широкий асортимент медичного обладнання для різних потреб за вигідними цінами. Медтехніка в Харкові - це Baldinelli

 

Компанія "Ortopedie Baldinelli" є визнаним лідером з продажу медичної продукції різного призначення. Вона була заснована в Італії ще 150 років тому - в 1860 році. Baldinelli зарекомендувала себе, як надійний постачальник медичних товарів і сучасної медичної техніки, кожен день робить все від себе залежне, щоб полегшити працю докторів і поліпшити здоров'я людей. Сьогодні італійську продукцію, що поставляється "Ortopedie Baldinelli", можна придбати і в Україні.

Асортимент медичних товарів в Харкові

Завдяки багатому вибору продукції і високому рівню сервісу компанія "Baldinelli Україна" забезпечує кожного клієнта всім необхідним в найкоротші терміни. В асортименті ви знайдете сучасне медичне обладнання:

 • ортопедичні товари - шийні коміри, бандажі, післяопераційну взуття, ортопедичні устілки і коректори, ортопедичні подушки;
 • обладнання та товари для реабілітації та інвалідів - інвалідні коляски і аксесуари до них, підйомники для інвалідів, медичні ліжка і матраци, милиці, палиці, ходунки, роллатори, протипролежневі системи і подушки, реабілітаційні тренажери;
 • медтехніка для лікарняного і домашнього використання - термометри, тонометри, глюкометри, пульсоксиметри, інгалятори, іррігатори, кисневі концентратори, крісла-реклайнери, масажні крісла, біотуалети, іонізатори і очищувачі повітря аспіратори;
 • товари для краси і здоров'я - апарати Дарсонваля, кварцові лампи, компресійний трикотаж, аплікатори Ляпко, масажери, апарати магнітної терапії, соляні лампи, електричні простирадла і грілки, масажні столи, засоби для догляду за шкірою, медичний одяг, негатоскопи, стетоскопи, голки для акупунктури, респіратори і маски.

Кожен клієнт компанії з покупкою оригінальної високоякісної медтехніки в Харкові знаходить високий рівень оснащення і комфорту, і нові можливості для себе і для свого бізнесу. Якість європейської медицини сьогодні є в Україні.

Інтернет магазин медтехніки в Харкові - принципи і переваги

Потрібна медтехніка в Харкові - звертайтеся в інтернет магазин Baldinelli Україна, який пропонує тільки сертифіковані товари на найвигідніших умовах. На одному сайті можна купити продукцію з різних країн світу. Кваліфіковані консультанти завжди готові надати допомогу у виборі та надати розгорнуті консультації по кожному з товарів.

Принципи Baldinelli Україна

Компанія дивиться в перспективу, тому вважає важливим:

 • довгострокове взаємовигідне співробітництво;
 • довірчі і прозорі відносини з клієнтами;
 • постійний розвиток.

Завдяки цьому вже друге століття компанія залишається на ринку.

Переваги Baldinelli Україна

 • найвищу якість товарів;
 • чесні ціни;
 • широкий асортимент;
 • індивідуальний підхід;
 • надійність;
 • швидкість поставок і обслуговування.

Звертайтеся в мед магазин в Харкові, і придбайте все необхідне. Медтехніка в Харкові адреси магазинів

На сайті медтехніки вказані в Харкові адреси і телефони 3 магазинів. Ви можете вибрати торговельну точку, яка знаходиться до вас територіально максимально близько. Приїжджайте в медтехніку в Харкові за обраним адресою, попередньо уточнивши в телефонному режимі наявність товарів.

 

27 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів