Для чого контролер газової компанії фотографує лічильник: роз’яснює Закарпатгаз

Для чого контролер газової компанії фотографує лічильник: роз’яснює Закарпатгаз
Візит контролера газової компанії до споживача для перевірки даних лічильника – це обов’язкова процедура, яка проводиться кожні пів року. Контролери газової компанії працюють через мобільний застосунок «104 ua Контролери». Як діє ця система та для чого працівник газового господарства робить фотофіксацію при знятті показань лічильників – розповідає старший майстер відділу інспектування АТ «Закарпатгаз» Валентина Лоя.

 

Яким чином мобільний додаток допомагає контролеру в роботі?

Я б сказала, що найбільший плюс роботи в додатку – це уникнення неточностей. Всі ми люди, припускаємось помилок, а тим паче, коли обробка даних робиться в паперовому вигляді. З появою спеціального додатку  людський фактор зменшено до мінімуму. Крім того, оператор особисто не вносить показання у білінгову систему, це робиться автоматично. По-друге, всі дані оперативно потрапляють в CRM, платформу 104.ua, клієнтські програми. До того ж, контролер, окрім показань лічильника у додатку фіксує модель лічильника, його розміщення, стан.

Для чого контролер фотографує лічильник?

Контрольна фотофіксація показань лічильників дозволяє уникнути будь-яких розбіжностей зі споживачем, а фактичні дані відображаються у особових рахунках клієнтів.

Крім власне показань, контролер також фіксує стан лічильника і пломби й заносить цю інформацію в додаток.

Чи кожен лічильник мають перевіряти і як це визначається? 

Які лічильники слід перевірити – система автоматично визначає щодня. Наперед формуються критерії завдань-маршрутів, що залежить від таких факторів, як тривала відсутність контрольних показань, наявність заборгованості, заявочні перевірки (уточнення приладів, площі, перевірка відключень і т.п.).

Сам додаток – дуже зручний для контролера: там є маршрут з адресами, прізвищами клієнтів і номерами їх особових рахунків.

Завдання від системи оновлюються щодня?

Так, перед початком робочого дня контролер отримує завдання за маршрутом і розуміє обсяг роботи на день. Зазвичай контролер має знімати 40-50 показань лічильників на день, але в завданні, як правило, буває більше адрес, адже не за кожною адресою контролер може потрапити до лічильника.  Додаток «104 ua Контролери»  — це не єдиний крок до автоматизації роботи контролерів. До послуг абонентів також модеми, які самостійно дистанційно передають інформацію в автоматичному режимі.

Яка роль споживача у процесі фіксації показників лічильників?

Вся процедура контролю лічильника займає лічені хвилини. Все, що потрібно від споживача – це просто надати доступ контролеру до свого приладу обліку.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

12 травня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів