В Ужгороді засідали постійні депутатські комісії. Про що йшлося

В Ужгороді засідали постійні депутатські комісії. Про що йшлося
Депутати Ужгородської міської ради працювали в постійних комісіях напередодні чергової сесії, пленарні засідання якої відбудуться 20 і 25 травня – провели попереднє обговорення проєктів рішень.

 

На засіданнях двох комісій – з питань житлово–комунального господарства, благоустрою, екології та комунальної власності, а також з питань соціально – гуманітарної політики, Регламенту та депутатської етики проаналізували майже п’ять десятків питань порядку денного, які стосуються соціальної сфери, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, земельних відносин, внесення змін до бюджету міста та цільових програм. Серед них, зокрема, звіт про виконання бюджету Ужгородської міської територіальної громади за І квартал цього року, про співробітництво з Оноківською ОТГ щодо надання її мешканцям первинної медичної допомоги сімейними лікарями, формування єдиного реєстру пільговиків Ужгорода, щодо вакцинації, стерилізації безпритульних тварин, викуп земельних ділянок тощо. Роз'яснення до проєктів рішень надали розробники, фахівці структурних підрозділів Ужгородської міської ради.

Розглянувши питання, що вносяться на розгляд чергової сесії, профільні комісії сформували свої рекомендації та висновки. Також, крім питань порядку денного, депутати розглянули й окремі питання профільних комісій, заяви, які надійшли від кількох організацій.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

14 травня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів