7,99 грн: у липні ціна газу в тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» від «Закарпатгаз Збуту» не змінюється

7,99 грн: у липні ціна газу в тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» від «Закарпатгаз Збуту» не змінюється
Станом на 30 червня тариф «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вже обрали 1893 закарпатці. Вони щомісячно сплачуватимуть однакову суму за спожитий газ до 30 квітня 2022 року.

 

«З кожним днем кількість заявок на приєднання до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» зростає. Наші клієнти усвідомлюють переваги тарифу, адже він дозволяє рівномірно розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет протягом року. Варто зауважити, що для споживачів, які приєднаються до цього тарифу у липні, також діятиме ціна 7 гривень 99 копійок за кубометр», - зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмила Сібулатова.

У компанії нагадують, що всі споживачі, які підключилися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» у червні, автоматично стали учасниками розіграшу десяти сертифікатів на газ, номіналами від 250 до 3000 гривень. Переможців акції «Рівномірний підключай – газ вигравай» буде визначено за допомогою сервісу random.org та оголошено 9 липня. Для переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua чи відділеннях ТОВ «Закарпатгаз Збут». Також можна заповнити форму зворотного зв’язку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за посиланням https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/. Наш менеджер зателефонує і розповість, як швидко та зручно перейти на вигідний тариф.

Закарпатгаз Збут

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

30 червня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів