Закарпатцям до уваги: потрапити до Словаччини українцям можна тільки через попередню реєстрацію

Закарпатцям до уваги: потрапити до Словаччини українцям можна тільки через попередню реєстрацію

 

Відповідно до наданої інформації, особи, які в’їжджають на територію Словаччини з держави, що входить до червоного списку (зокрема, ????????Україна), зобов’язані попередньо зареєструватися на веб-сайті https://korona.gov.sk/ehranica

  • Подорожуючим радять зробити це до прибуття на територію Словаччини, оскільки у пунктах пропуску неможливо зареєструватися через слабке інтернет-покриття. Доступ до wi-fi на території словацьких пунктів пропуску відсутній.
  • Зазначене стосується також тих, хто в’їжджає на територію Словаччини ????потягом через пункт пропуску «Чоп (Страж) - Чієрна-над-Тісоу». Особу, що прибуває на територію Словаччини потягом і не виконує умови в’їзду (не зареєстрована на https://korona.gov.sk/ehranica), ? не буде пропущено, а її повернення на територію України буде ускладнене через графік руху потягів.
  • Також словацькі колеги інформують, що з 19.00 (середньоєвропейського часу) 05.07.2021 року у громадян ЄС при в’їзді на територію Словаччини перевірятимуть цифрові COVID-картки (через мобільний додаток). Такі картки видаються громадянам ЄС як сертифікат про щеплення, проведення тесту (антиген, ПЛР) або подолання захворювання на COVID-19.

 

 

03 липня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів