Як вибрати зубні імплантати та від чого залежить їх ціна

Як вибрати зубні імплантати та від чого залежить їх ціна

 

Відсутність зубів спричинює не лише естетичний дискомфорт, а й призводить до низки негативних наслідків для здоров’я. Порушується гігієна ротової порожнини, погіршується травлення, з’являється неприємний запах з рота. Розв’язати всі перелічені проблеми здатна імплантація зубів. Але навколо цієї процедури сформувалося декілька міфів. Зокрема, чимало чуток ходить про вартість зубних імплантів: мовляв, коштують вони надзвичайно дорого. Від чого залежить ціна згаданих конструкцій та як їх правильно вибрати, розповіли стоматологи клініки Porcelain.

Вигідна інвестиція

Імплантація — сучасна процедура, під час якої видалений чи втрачений зуб заміщують його штучною моделлю. Така операція дозволяє вирішити чимало проблем, пов’язаних з відсутністю одного чи декількох зубів. Окрім того, завдяки імплантації покращується процес жування та повністю ліквідовується естетичний дискомфорт.

Дентальний імплант — коренеподібна титанова конструкція. На неї встановлюють коронку. З часом в імплант вростає кісткова тканина, а ясна починають щільно прилягати до коронки, тож відрізнити штучний зуб від природного стає практично неможливо. За правильного догляду якісна конструкція слугуватиме не один десяток років, а то й упродовж усього подальшого життя.

Звісно, вартість імпланта значно вища, ніж мостоподібних протезів чи звичайних коронок. Але конструкція, яку ми розглядаємо, має низку істотних переваг. Серед них:

 • тривалий строк служби. Деякі виробники дають довічну гарантію на імпланти;

 • відсутність необхідності обточувати та пошкоджувати здорові зуби;

 • максимально естетичний вигляд.

Детальніше дізнатися про зубні імпланти можна на сайті: https://porcelain-dent.com.ua/service/implantacija/mounting-of-implants.

Від чого залежить вартість конструкцій

Ціна конструкцій, які ми розглядаємо, залежить від двох основних чинників — вартості компонентів і роботи лікарів. Усі імпланти виготовляють з титану, але за різними технологіями. Ці конструкції відрізняються за чотирма характеристиками:

 • ступенем очищення титану;

 • різним покриттям імпланта;

 • формою;

 • типом з’єднання імпланта та коронкової частини.

Від цих характеристик залежатиме ціна конструкцій. Серед них є і бюджетні варіанти, і системи преміум класу. Окрім того, кінцева вартість процедури залежить від індивідуального стану пацієнта й обговорюється з лікарем після ретельного огляду.

Как ухаживать за имплантами зубов | Стоматология «РИЦА»

На вибір конкретного імпланта впливають такі чинники, як клінічна картина пацієнта та кількість і якість його кісткової тканини. Зрозуміло, що конструкції більш високої категорії дають кращий результат.

Звісно, пацієнтів турбує також питання гарантії. Існує два її види:

 • від виробника. Зазвичай він дає гарантію від 10 років. Цей термін напряму залежить від якості імпланта;

 • від клініки. Як правило, медичні заклади дають гарантію 2–3 роки. У цьому випадку пацієнта страхують від імовірного відторгнення імпланта з вини стоматолога.

Вельми важливим питанням є вибір респектабельної клініки та досвідченого лікаря. Коли вам потрібна така серйозна процедура, як імплантація зубів, варто вдаватися до послуг лише авторитетного медичного закладу, де працюють високопрофесійні фахівці.

 

02 серпня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів