Через підняття води в селі на Закарпатті без сполучення залишилось близько 30 будинків

За її словами, 1 вересня піднявся рівень води в потічку Лопушанка. Через це пошкоджені 50 метрів ґрунтової дороги, яка веде до села. Тепер до 26 будинків можна доїхати тільки автомобілями підвищеної прохідності.
За словами тимчасово виконувача обов’язків голови Міжгірського лісгоспу Василя Іванини, роботи розпочнуть, ймовірно, 3 вересня.
Перший заступник голови Міжгірської територіальної громади Іван Кость розповів Суспільному: без сполучення залишилось до 30 житлових будинків, там мешкає близько 70 людей.
"Минулого року ця частина дороги теж була зруйнована торішніми паводками, однак через те, що це дорога комунального значення, то зверху просто навезли ґрунт, і не була зроблена підпірна стінка, — пояснив він. — Тепер її знову підмило і ми домовилися з держлісгоспом, вони нам дають важку техніку, будемо робити берегоукріплення і я сподіваюся, що завтра ми вже приступаємо до роботи".
Іван Кость також розповів: підтоплено ще частину дороги, вище цієї, а в селі Торунь, урочище Торуньчик, стався зсув ґрунту.
"Відновлювати будемо силами ТГ та держлісгоспу. Також будемо надіятися на допомогу і обласної адміністрації, тому що ті кошти, які були направлені на відновлення дороги минулого року, були недовиконані через кінець фінансового року, це було вже у грудні. Тому що кошти з ремонту 4-х мостів забрали в держбюджет, а цього року назад їх не повернули і 4 мости стоять не відновлені", — сказав Іван Кость.
Суспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Уперше за останні 20 років: на Закарпатті відкрили новий пункт пропуску на українсько-угорському кордоні
- Сьогодні у селі Холмець Баранинської територіальної громади відкрили новозведений дитсадок
- На Закарпатті проведуть конкурси на здобуття обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2024 рік: сьогодні розпочинається прийом документів
- Прикордонник із рятувальниками знайшли двох чоловіків, які заблукали у Карпатах
- Під час ремонтних робіт на території одного з підприємств міста ужгородець виявив снаряд
- На Закарпатті врятували двох 17-річних туристів із Києва, які заблукали в горах
- 7 обладнаних автомобілів передали американські та угорські волонтери військовим 101-ї бригади
- 1110 пожеж сталося на Закарпатті з початку 2025 року
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства зібрав в Ужгороді 95 учасників з усіх регіонів
- Закарпатська молодь отримає фінансування на реалізацію соціальних ініціатив
- У Тячеві поліцейські охорони затримали водійку з кастетом
- Закарпатську обласну лікарню ім. А.Новака відвідали партнери зі США, які реалізовують різні, але дуже взаємопов’язані ініціативи
- Рятувальники деблокували жінку з понівеченого внаслідок ДТП на Воловеччині авто
- ДСНСники врятували на Рахівщині двом туристів, які заблукали
- Ужгородський школяр - призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
- 2,7 тонни сміття з берегів Вільшанського водосховища зібрали волонтери під час 25-го екопікніка від CHYSTO.DE?!
- Близько 1000 бігунів взяли участь у вже сьомому Khust Half Marathon
- На Закарпатті дружина полеглого військового разом з родичами відкрила крамницю з крафтовими товарами
- «Етнічний віночок у Закарпатті»: завтра стартує перший фестиваль національних культур
- Шокуюча цифра: 1075 пожеж сталося на Закарпатті з початку року
До цієї новини немає коментарів