В Ужгороді відбулося засідання органу з питань охорони культурної спадщини

В Ужгороді відбулося засідання органу з питань охорони культурної спадщини
Технічні паспорти вивісок, проєктних пропозицій реконструкцій квартири та нежитлових приміщень розглянули напередодні в Ужгородській міській раді на засіданні органу з питань охорони культурної спадщини.

 

Погодили, зокрема, технічні паспорти вивісок, що знаходяться у межах історичної забудови центральної частини Ужгорода – на вул. Юрія Гойди, будинок 10-А, корпус 5, приміщення 163 та 164, на вул. Другетів, 54, приміщення 1. Технічний паспорт вивіски на пл. Театральній, 3 погодили за умови додавання напису українською мовою. Через невідповідність Порядку встановлення вивісок в Ужгороді відмовили у погодженні технічних паспортів вивісок на вул. Августина Волошина, 24, приміщення 3, вул. Олександра Фединця, 40, приміщення 6а, вул. Августина Волошина, 3 та пл. Корятовича, 27/4. Із цієї ж причини відмовили у продовженні дії технічних паспортів вивісок на вул. Підгірній, 21/2.

Розглянули і проєктну пропозицію «Реконструкція квартири №7 з розширенням в межах існуючих конструкцій по наб. Незалежності, 21, під’їзд 9 в м. Ужгород». Як зазначалося, тут уже встановлено мансардні вікна та замінено частину покрівлі без відповідних погоджень. Орган з питань охорони культурної спадщини вирішив звернутися в ДАБК для проведення перевірки про виявлені факти, а для отримання погодження власник повинен звернутися в департамент культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА.

Після розгляду ескізного проєкту – «Реконструкція власних нежитлових приміщень (колишня квартира № 6) під торгово-офісні приміщення по вул. Олександра Фединця, 32 в м. Ужгород» – не підтримали на засіданні влаштування у будівлю окремого входу.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

07 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів