Народні ансамблі Ужгородського інституту культури і мистецтв вразили глядачів Іспанії

Для студентів УжІКІМ фестивалі – це не тільки неймовірні практичні заняття з музичного,театрального та сценічного мистецтв, а й можливість проявити свої здібності, популяризуючи унікальні культурні надбання нашого народу, його традиції, звичаї, уподобання.
На запрошення влади дружелюбної Іспанії народний ансамбль народного танцю “Кольори Карпат” та народний ансамбль народних інструментів “Маки” Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у Міжнародному фольклорному фестивалі AdiFolk de Catalunya – 2021 .
Серед учасників – колективи з Іспанії , Еквадору, Перу, Таїті, Північної Македонії . Велика сцена, вибагливі глядачі.піднесена атмосфера-усе це спонукало нас викладатись на повну силу.
Ми були свідомі того,що саме тут і зараз маємо високу місію-представити нашу Україну та рідний край найкращим чином.
Я звернулась до наших учасників і сказала:» Ми беремо участь у масштабному дійстві світового рівня.
Наше завдання-не тільки продемонструвати свої таланти та високу артистичну майстерність,а й донести головний меседж до вишуканої публіки :Україна – соборна, багатогранна, унікальна, неймовірно красива , а її культура і мистецтво є незвичайними, автентичними і водночас сучасними. Крім того, ми повинні домогтись теплого відгуку глядацької зали».
Буду відвертою: ми всі дуже переживали,бо ж не кожен день виходимо на сцену світового рівня.
І ось УжІКІМ на сцені: яскраві костюми,запальні музики і танці, дзвінкі голоси, бурхливі аплодисменти, щирі емоціі, які граційно влились у гармонію урочистої атмосфери.
Нас зацінили, з нами співали, підтанцьовували.
І це додавало снаги, бо ж так хочеться, аби українська культура і мистецтво були упізнавані, щоб ім‘я -Україна
звучало велично на всіх континентах, як країни зі славною історією,культурою,традиціями і прекрасною мовою , яку залюбки називаємо солов‘їною.
І Богу подяка,нам усе вдалося.
Виступаючи в різних містах, на різних сценах всюди отримували шквальні емоції,виступи на біс.
Відзнаки і подарунки -я к підтвердження тому.
Тож, користуючись нагодою,дякую всім , хто долучився до реалізаціі цього успішного проєкту.
Окремо дякую своїм колега-викладачам і студентам за велику працю, щире бажання підкорити глядачів Іспанії – такої гарної, гостинної і дружелюбної,яка є важливим партнером України на шляху до ЄС!
Щиро ваша,
Наталія Шетеля
До теми
- Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Тиводара Легоцького відзначає 81-шу річницю з дня заснування
- Квітучий і сонячний Ужгород у творах 14 художників можна побачити на виставці у скансені
- «Світло моєї душі»: відома художниця презентувала в галереї «Ужгород» свої полотна
- Спалення матрьошки та збір на БПЛА: в Ужгороді вже завтра стартує благодійний «Купала Фест»
- 40 років на сцені: «Джерельця Карпат» дадуть сьогодні ювілейний концерт
- Новий арт-простір в Ужгороді: на Собранецькій відкрилася нова художня галерея
- Чотири прем'єри за тиждень: Закарпатський муздрамтеатр готується до закриття ювілейного сезону
- «Барви та краса Карпатських вершин» – виставку художніх робіт відкрили в атріумі облдержадміністрації
- «Crossover Muzic» – в Ужгороді відбувся концерт заслуженого артиста України Олександра Садварія
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- «Українська музична мозаїка» – концертну програму представлять на сцені обласної філармонії
- Перший фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» став визначною культурно-мистецькою подією краю
- На Закарпатті відзначили діячів міжнаціональної єдності, серед них – Івана Латка
- В Ужгороді відбувся великий гала-концерт та нагородження переможців фестивалю "Шовкова косиця"
- В Ужгороді відбулася святкова хода та гала-концерт учасників фестивалю-конкурсу "Шовкова косиця"
- В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів