Чемпіонат України з флорболу проводять в Ужгороді: приїхали 11 команд (ВІДЕО)

Чемпіонат України з флорболу проводять в Ужгороді: приїхали 11 команд (ВІДЕО)
Понад чотири роки флорболом займається Дмитро Гнатюк. До Ужгорода на змагання він приїхав з Луцька. Грає на позиції нападника. Розповідає, чому обрав цей вид спорту: "Дуже динамічна гра. Ти отримуєш багато задоволення, крутих емоцій. Дуже багато сильних команд із західної України. З ними завжди цікаво грати. Це командний вид спорту. Від тебе дуже багато залежить. Будь-який пас, неточна передача — і все може змінитися".

 

Після кожної гри у командах визначають найсильнішого. Медаль цього разу отримав воротар Андрій Мартинюк. Він приїхав із Рівного.

"Спочатку я стояв у захисті. Потім виявилася така потреба у воротарю, і я захотів спробувати. І це мені сподобалося, — каже Андрій Мартинюк. — Подобається динамічність гри, те, що вона дуже швидка. Сьогодні в останній грі ми забили 6 голів. Суперник забив тільки один".

Змагання в спорткомплексі "Юність" — це перший тур Другої ліги чемпіонату України з флорболу. Гравців очікують ще чотири, — розповідає співорганізатор Михайло Булеца. За його словами, в Ужгороді змагаються учасники з Закарпаття, також із Рівненської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Київської областей.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів