Закарпатці поповнили державну скарбницю для фінансування армії на 292,3 млн гривень

Закарпатці поповнили державну скарбницю для фінансування армії на 292,3 млн гривень
– З початку 2021 року, протягом січня-вересня, закарпатці сплатили 292,3 млн грн військового збору для реформування української армії, – інформує ЗМІ начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко. За словами очільника податкового відомства краю, мешканці області, враховуючи актуальність призначення цього платежу, відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору.

 

Зокрема, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, цьогоріч платники області сплатили на 66,4 млн грн більше «патріотичного податку». У вересні 2021 року сума військового збору, сплаченого закарпатцями, склала 34,5 млн грн.

Нагадаємо, платниками збору, відповідно до податкового законодавства, є:

- фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;

- фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;

- податковий агент.

Зауважимо, що військовим збором обкладаються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України. Військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

20 жовтня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів